Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a hosszú szoknya...

Szerintetek a hosszú szoknya túl öregek öltözködés egy 25 éves nő számára? Férfiak szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ilyenekre gondolok. Ez túl sok hétköznapra?


Egészségügyi okok miatt nem bírom a nadrágot,van egy sebem szemérem ajaknál és nagyon kényelmetlen a nadrág. Férfiak szerint ez nagyon öreges lehet a koromnál?



2021. aug. 25. 08:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Én nő vagyok, de azért válaszolok. Szerintem egyáltalán nem öreges, ha a megfelelő felsőt, cipőt és kiegészítőket veszed fel, akkor nagyon csinos és menő. Az én 12 éves lányom is szokott felvenni hasonlókat és én is. Jobbulást kívánok!
2021. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha az öreges=elegáns akkor igen, egyébként nem. Nekem tetszik.
2021. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem öregedés, elegáns, nem kirívó.
2021. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de az a hossz ez egy gyalázatos viselet!

Ez pont arra hajaz mikor valaki vádli gatya és boka gatya közötti méretet választja, azaz lábszár középig ér a nadrág.

Egy nő ha szoknyát vesz fel akkor térden felül érjen legalább.

Ahhoz egy csinos cipő és máris szexi és nőies.

F.43

2021. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igazad is lehetne, de például munkahelyre főleg ahol emberekkel dolgozol túl kihívó lenne térd felett érő szoknya. Buliba oké, utcára oké de munkahelyre nem vehetek mini szoknyát. ☺️
2021. aug. 25. 10:03
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Többek között ezert ne a ferfiak velemenyet kerdeztd... Ök ugyis a miniszoknyara szavaznak!
2021. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyan nem foglalkozom ilyen "elegáns" ruhákat viselő nőkkel, de ránézésre is letűnt korszakot idéz, és nincs benne már divat.
2021. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

most visszajött divatba a fiatalok körében is ez a hosszabb szoknya, úgyhogy egyre inkább a fiatalossággal fog párosulni a képe.


AZ első nyilván elegánsabb, formálisabb így kevésbé fiatalos, legalábbis a fiatalok kisebb része fogja egy egyszerű hétköznap felvenni, de ha rendes munkahelyed van akkor simán felveheted senki ne mfog megbámulni.


Szerintem kifejezetten jól néznek ki ezek a hosszú szoknyák, én örülök hogy visszajöttek divatba és egyre többfélét lehet kapni belőlük. Budapesten élve, a tömegközlekedést használva kifejezetten kényelmes és megnyugtató hogy egy-egy szellő miatt nem fogok villantani vagy kényelmesen mehetek fel a lépcsőn a metróból mert nem látnak be alá.


23/N

2021. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem eléggé öreges és konzervatív, fiatalok körében főleg vallásos ismerőseim jártak ilyenekben.
2021. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Az 1. az borzasztó, és igen öreges, teljesen mindegy mivel mivel veszed fel. A 2. már sokkal jobb, csak tényleg nagyon hosszú, és levágnám térdkalácsig érőre. A vádliközépig érő amúgy is inkább összenyomja az alakot. Egyébként színtől, és összhatástól függ, hogy mennyire öreges vagy fiatalos.
2021. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!