Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a hosszú szoknya...

Szerintetek a hosszú szoknya túl öregek öltözködés egy 25 éves nő számára? Férfiak szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ilyenekre gondolok. Ez túl sok hétköznapra?


Egészségügyi okok miatt nem bírom a nadrágot,van egy sebem szemérem ajaknál és nagyon kényelmetlen a nadrág. Férfiak szerint ez nagyon öreges lehet a koromnál?



2021. aug. 25. 08:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

A 4-es számú senki lennék.

Úgy gondolom igazam is van, amennyiben a linkelt hosszúságú szoknyákra gondoltál, és én ha jól emlékszem nem mini szoknyát írtam!

Egy térden felüli pedig irodában, bankban, is megállja a helyét.

Bocsánat az őszinte véleményemért, gondolatolvasó még nem vagyok, te kértél férfiaktól véleményt, én megtettem.

A többi kislánynak pedig szövegértelmezést javasolnék, ugyanis a kérdező férfiak véleményére kíváncsi (bár az enyémet nem sokra értékelte) vagy tévednék…?

2021. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondanám öregesnek. Szimplán csak nem divatos.
2021. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha sokat bkk-zol számíts rá, hogy a mögötted lelépő folyton rá fog taposni, én így jártam a hosszú lenge szoknyákkal-ruhákkal.

Térdig érő, A vonalú fazonnal nincs ilyen baj.

2021. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Hát szerintem ez abszolút nem öreges 🙂

2021. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem hasonlót, mint, amit másodszorra linkeltél. Eddig mindenki megdicsérte. 22/l
2021. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi szövegértelmezésben szenvedőt!

De hát mit vár az ember, hisz nőkről van szó.

2021. aug. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én fiatal vagyok, 25 év alatti, de rengetegen járunk hosszú szoknyában suliba. Sportcipőt, tornacipőt szoktunk hozzá felvenni. Nem mindegy, milyen anyagú a szoknya, nagyon nem! Inkább pamutra szavazok, mint viszkóz vagy vastagabb. Illetve világos, mintás darabok cukik, de egy sima fekete hosszú szoknya tényleg öregíthet (hacsak nem egy mintás, vidám felsővel veszed fel).
2022. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem öreges, viszont az 1. szabása borzalmas, senkinek nem ajánlanám. Egyébként jók a hosszú szoknyák, hétköznapokra, alkalomra egyaránt.
2023. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!