Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves srác hogyan öltözkö...

Huszonéves srác hogyan öltözködjön?

Figyelt kérdés
Mi az amit hordjon és mik azok a ruhák,cipők amiket kerüljön?

2016. máj. 23. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy akar.
2016. máj. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy akar. Mindenkinek van szeme (jobbik esetben :/), szóval látod mi tetszik, s mi nem. Aztán csak annyi van hátra, hogy jól állnak-e az adott darabok. Nem kell ezt ilyen szigorú szabályok közé szorítani..
2016. máj. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most azt irtak neked, ahogy akarsz, de ha irtal volna konkretumot es az elter a ferfiaktol elvart es megkovetelt ruhazattol akkor mar homaroznanak!

Tehat vigyazz!

2016. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy jól érzed magad farmer poló ing nike adidas converse dc supra fallen vans etnies cipő.
2016. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Cipők közül van pár utcai "sportcipőm" Nike,Adidas.

Van egy fekete Converse-em,alacsonyszárúból.

Pólók közül egyszínű,amiket a NewYorker-ben vettem,de van pár Nike pólóm is.

Farmerek közül azokat szeretem,amik nem annyira feszülősek,de nem is bő,inkább az olyat ami pont jó rám.

Van pár farmeringem,azokat is szeretem hordani és van 2 sima utcai cipőm,amiket az ingekhez fel tudok venni.

Hidegebb időkben pedig bőrdzsekit szoktam felvenni ->

[link]


És van még egy farmer mellényem,nagyjából ez a fajta: [link]

2016. máj. 23. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Insta:


@modernmencasualstyle

2016. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem értem ezeket a kérdéseket. Felnőtt férfi vagy, elvileg minden rendben veled, de nem vagy képes egy saját stílust kialakítani? Vagy ha szeretnél stílust, miért írod ki a kérdést? Szerintem így 14-n fölül minenki el tudja dönteni maga, hogy mit vegyen fel. Ha pedig divatosat szeretnél, menj be egy plázába és vásárold fel a havi kollekciót. De tényleg, annyi ilyen kérdést látok, és nem értem mit vártok? Azt, hogy valaki leírja: " Lássuk csak , 20-on éves felnőtt vagy, te pontosan így meg így öltözködj." ? Bizonyos embereknek annyira nincs egyéniségük, vagy legalább bátorságuk ahhoz, hogy azt vegyenek fel,a mit akarnak. De ha csak azt nézzük hogy elég körbenézned az utcán , és jobb esetben ha itt élsz már a Föld nevű bolygón huszon valahány éve, akkor valami fogalmad csak van, hogyan kéne felöltözni.
2016. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!