Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Összel ha mar hűvösebb lesz...

Összel ha mar hűvösebb lesz az idő . Hordhat egy ff harisnyat rövidnadrággal? Nagyon kényelmes viselet lenne számomra

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 11:31
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
36%
Nejlonharival vedd fel, az elegáns és kényelmes, a pamut az olyan mint egy derékig érő zokni.
2021. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
Nem haragudj kedves utolsó, de nincs igazad! Senkiől se hallottam még olyan hülyeséget, hogy a pamutharisnyanadrág olyan, mint egy derékig érő zokni.Én a nejlonharisnyát nem vállalnám be, nincs az a pénz, hogy leégessem magamat! A pamut meg nagyon praktikus,strapabíró.
2021. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Milyen nylon vagy pamut harisnyat vasaroljak? Kiprobalom mindegyiket
2021. aug. 30. 06:26
 44/58 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy csak pamutot vennék!
2021. aug. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
28%

45!

Nem haragszol meg rám hogy nekem más a tiédtől a véleményem??


Kérdező!

Ne törődj a rettegőkkel, próbáld ki természetesen mind a kettőt, de szerintem neked is a nejlon fog bejönni.

Ez egy anyag, nem bánt, nem harap, nem kell tőle félni.

Mellesleg a sport ruházatok is nejlonból vannak, azoktól sem kell félni, csupán praktikusabb és kényelmesebb egy pamuttól ami nem tapad a bőrödre rendesen és gyűrődik meg csúszkál.

2021. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolso. Kiprobalom.meg a mai nap
2021. aug. 30. 09:34
 47/58 anonim ***** válasza:
40%
Jelentem megkezdödött a harisnyaszezon.Nekem úgy tűnik te már döntöttél és arra vársz,hogy mi azt modjuk jól teszed.Én már 20 éve hordok és sose csalodtam benne,kíválló,komfortos érzés.pamutharit már nem kapsz már igazán,de a nylon fantasztikus a nyarat kívéve egész évben hordható.Ha nem egy fétises vagy egy áltopikkal,akkor üdvözöllek egy új izgalmas világban.Az első alkalom vagy meghatározó lesz az életedben és mindig szeretni fogod vagy egy csalodás és mindegy.Az ellenzők még sosem próbálták ki és úgy mondanak véleményt.Mintha egy ételre azt mondják,hogy rossz,de azt se tudják milyen ízű.Sok síkert hozzá,írd ide a topikba milyen volt.
2021. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Szia! Ugy lesz. Szivesen megosztom veled
2021. aug. 30. 15:37
 49/58 anonim ***** válasza:
6%
Hát ha buzeráns vagy akkor hajrá, de ha hetero vagy én nem vállalnám be :)
2021. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
41%

47.

A férfi acélbetétes bakancsot viselő lányok is fétisesek?

Nem! Ők stílust képviselnek.

Tehát hagyjuk már ezt a fétisezést.

49.

Ha buzeránsak vagyunk, akkor sorban megbhaszhatunk téged anyád hátán? :)

2021. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!