Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen anyagból érdemes kora...

Milyen anyagból érdemes kora őszre kabátot venni mindennapi használatra amibe nem izzadok bele?

Figyelt kérdés
Szülés után folyton hőhullámok gyötörnek és már halvány lila gőzöm sincs milyen anyagu kabátot vegyek magamnak amibe nem izzadok bele, de mégis melegen tart hidegebb időben és nem fülledek bele ha közben picit ki süt a nap. Vettem már steppelt kabátot, polár kabátot, eső kabát félét(na az csak kifejezetten hideg és esős időben megy el, ha picit is párásabb melegebb az idő rám rohad), szövetkabát nem jó mindennapi használatra játszótérre meg össze vissza. Szóval valami olyan ami napi szinten hasznáható sportcipővel. Ha van kedvetek képet is küldhettek. Köszi

2021. aug. 28. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a velúrkabátok beváltak. :) 2 éve vettem olyat, ami motorosdzseki fazonú, Mangóban, nézegess ott, szoktak lenni jók. Csak nézd meg az anyagösszetételt, mert sok a műanyag.
2021. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!