Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felöltözhetek így iskola első...

Felöltözhetek így iskola első napján? F

Figyelt kérdés
Gimnázium első nap: Fekete-fehér Nike edzőcipő, szűk szabású fekete farmernadrág, rövidujjú fehér selyeming, sötétkék farmerdzseki felhajtott gallérral. Testalkatilag magas vagyok (190cm) széles vállakkal, hajam oldalt rövid (3mm) felül hosszabb oldalra fésülve.
2021. aug. 31. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ az iskola mit vár el. Ahova én járok, ott nem feltétlen figyelnek konkrétan miben megyünk, maximum az osztalyfőnök húzza az orrát, de ő amúgy is túl szűklátókörű.


Szerintem teljesen rendben van a szetted, akár egy olyan iskolába is aki elvarja az elegánsat. De kérlek ne hajtsd fel a hallerjat a farmerdzsekinek. Alapjaraton bunkó hangnemet árul el. De főleg egy "eseményen" nem illik.

2021. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2021. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Rövid ujjú ing önmagában felér egy öngyilkossággal, a többi meg egyszerűen nem oda illik.
2021. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jó, de lehetne hosszúujjú az ing. Az évnyitó amúgy is baromság :D Esetleg valóban lehajtott gallér, mint öntkontroll.
2021. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként milyen a cipő (modell)?
2021. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ez, nem kell túl komolyan venni az évnyitót. Főleg, ha tanítás is lesz utána.
2021. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
ne hallgass a többiekre, jó az a felhajtott gallér, sőt hajtsd fel az ingen is :P
2021. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!