Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a szoknya...

Szerintetek ez a szoknya milyen iskolába?

Figyelt kérdés

Nekem egy kicsit tovább ér, mint a modellnek. Miniszoknya+haspóló kombót is szoktam látni néha (gimnázium), így a szabályzattal nem lesz gond, de nem lesz zavaró a hosszúsága az egész napos lépcsőzésnél meg járkálásnál?


[link]



2021. aug. 27. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor csak tehetem és meleg van, mindig hosszú szoknyákba járok. És egyáltalán nem zavaró, különben is az egyik legkényelmesebb viselet.
2021. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha neked jó, hordd.
2021. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

szerintem az ilyen hosszú szoknyák még kényelmesebbek is mint a rövid szoknyák/rövidnadrágok.

egyrészt ha lépcsőzől nem kell paráznod azon hogy lentről belátnak a szoknyád alá (én valamiért mindig kattogok ezen, pedig még nem láttam be én se soha más szoknyája alá, szóval biztos nem hordanék olyann rövid szoknyát)

másrészt nem lesz az, hogy a táskád felhúzza, maga alár gyűri a szoknyádat és e miatt villantasz/közel kerülsz hozzá - ez már tényleg egy létező probléma tud lenni.

ráadásul nem fogsz a székhez tapadni sem (tudod, amikor meleg van, és kicsit izzad a combot, és kb fájdalmas felállni a székről).

ha szoktál csak úgy a földre ülni, az is sokkal könnyebb, kényelmesebb ebben - szintén azért mert nem kell félned a villantástól

2021. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2021. aug. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!