Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divat manapság a...

Mennyire divat manapság a hosszú fátyol? Nekem nagyon tetszenek a földig érő fátylak de félek hogy régimódi lennék.

Figyelt kérdés
Nem konkrétan erre de ilyenre gondoltam. A ruhám hasonló fazonú lesz mint amilyen a képen is van. [link]

2021. szept. 1. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén... Kit érdekel hogy divat vagy nem??? Ez a TE esküvőd, ha neked tetszik akkor legyen hosszu!

Nekem mondjuk nem tetszik, nem látom szépnek. De ha neked ez volt a vágyad akkor legyen!

2021. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen fátyol volt mindíg is a vágyam de ódivatú sem szeretnék lenni.
2021. szept. 1. 08:18
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

De senkit nem fog érdekelni hogy ódivatú vagy, vagy sem. Miért akarsz divatos lenni? Miért jó?

Megmondom őszintén én sosem követtem semmilyen divatot, sose figyeltem kin min van és mit dönt. Nem az én dolgom. Te is próbáld elengedni hogy ha ez neked tetszik akkor ez van, senkinek nincs köze hozzá

2021. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlgondolom ezt a dolgot de azt szeretném ha minden tökéletes lenne.
2021. szept. 1. 08:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Leirom kicsit másképp.

2021re az emberek kicsit belenőttek abba a világba, hogy a másik ítélkezik. És mindenkibe beleneveltek azt, hogy a másik amit mondd arra figyeljünk, mert lehet igaza van, és kialakul ilyen szorongás mint Nálad, hogy "de mivan ha regimodnak fognak gondolni?". Azt gondolnak amit csak akarnak. Ugyanúgy rövid fatyollal is gondolhatnak valamit, fátyol nélkül is. Mindenkinek mindig lesz véleménye, de ez nem kell hogy érdekeljen.

Ez a TE nagy napod, és már elnézést de a "sok idióta vendéget ne zavarja milyen fatyolod van, mert utalod őket amugy is" :D legalábbis gyakori az esküvőn az ilyen felállás. Úgyhogy esetleg anyukádat kérdezd meg neki mi tetszene. De a többi vendég véleménye egyátalán nem fontos. Ezt az egy dolgot kell tudatosítanod, és minden könnyebb lesz, az életben is.

*Mások véleménye nem mérvadó! Semmi közük ahhoz amit csinálsz! A döntéseidet külső szemmel nem itélhetik meg! *

2021. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Faluház mellett lakom, ahol rendszeresek az esküvők, szóval elég sok menyasszonyt látok. Tény, hogy nemigen hordanak ilyet, de szerintem ennek nincs köze a divathoz, inkább csak praktikussági okokból. Na de én is azt mondom, mi köze egy egy esküvői ruhának a divathoz meg a praktikussághoz?! Ha neked tetszik akkor hajrá! Egyébként nekem is!
2021. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem régimódi, szerintem szép.
2021. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1%
Aztán 2 év után a váláshoz mit veszel fel ?
2021. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Ami azt illeti, az egész házasság intézménye már önmagában régimódi dolog. Nem a fátyolon múlik. 😉 szerintem gyönyörű ez a fátyol, de nagyon nem praktikus. Mindenképp úgy oldd meg, hogy könnyen le legessen venni, ha útban van.
2021. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a "legyen minden tökéletes" dolgot meg felejtsd el. Nem lesz minden tökéletes. És nem is kell annak lennie. Az a lényeg, hogy életed párjával egy nagyon komoly fogadalmat tesztek egymásnak. És ezt megünneplitek. Fontos, hogy ez egy ünnep legyen, ahol jól érzitek magatokat, amit a menyasszony és a vőlegény (!!!) az első másodperctől az utolsóig élvez. Nem baj, ha közben becsúsznak bakik. Némi humorérzékkel és kreativitással minden megoldható.
2021. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!