Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divat manapság a...

Mennyire divat manapság a hosszú fátyol? Nekem nagyon tetszenek a földig érő fátylak de félek hogy régimódi lennék.

Figyelt kérdés
Nem konkrétan erre de ilyenre gondoltam. A ruhám hasonló fazonú lesz mint amilyen a képen is van. [link]

2021. szept. 1. 08:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
3 méteres fátylam lesz. Pont leszarom, hgoy ki mit gondol, nekem tetszik és kész. Ja, és azt felejtsd el hogy minden tökéletes lesz. Hiába a szervezpés, valami gixer úgyis lesz. Valamelyik meghívott vendég úgyis húzni fogja a száját valamire, úgyis bele fog kötni akár a dekorba, akár a ruhádba, akár a kajába. Szóval engedd ezt el.
2021. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű. Az se lenne baj, ha régies lenne egy kicsit, az esküvő eleve egy hagyományos dolog, amihez illik a klasszikus stílus (persze ha valakinek az extrém jön be, a hippi, a goth meg minden egyéb is jól tud állni, ha az a stílusod). De szerintem nem régies, egy egyszerű fehér ruha hosszú fátyollal az mindig megy.
2021. szept. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a bátorítást! Olyan fátylam lesz mint amit mutattam és nem fog érdekelni ha valakinek nem tetszik majd. Mégegyszer köszönöm!
2021. szept. 2. 12:17
 14/15 A kérdező kommentje:
11: az enyém is 3-4 méteres lesz most már biztos!
2021. szept. 2. 12:19
 15/15 anonim válasza:
A sógornőmé ilyen hosszú volt ezelőtt két évvel, nekem nagyon tetszett.
2021. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!