Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen színű ruhákat?

Hol találok ilyen színű ruhákat?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, szeretnék új gardróbot létrehozni. Elvileg nyár színtípus vagyok, azon belül is "muted color" (nem tudom hogyan kéne magyarra fordítani). Az lenne a kérdésem, hogy milyen ruhaboltokban találhatnék ilyen színű ruhákat? Tudom, hogy erre konkrét válasz nincs, de esetleg tudnátok olyan boltokat/üzleteket mondani, ahol sokszor árulnak ilyen színekben termékeket? A stílusom miatt leginkább fast fashion üzletekre lennék kíváncsi. :)

Ilyesmi palettára gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]



2021. szept. 2. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát necces. Szezononkent változik a kínálat és max ha szerencséd van, akkor találsz ilyen színű ruhákat.


Talán nyáron könnyebb paszelles ruhákat találni, mint télen.

H&m, reserved, sinsay, C&A. Ezeket az üzleteket próbáld meg. Itt eléggé nagy a választék.

2021. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Asos.com-nak nagyon jó keresője van és nagy kínálata. Szűrj szín szerint:)
2021. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Mostanság sok pasztelles ruhát látok sinsay, reserved és house üzletekben. Így ősszel inkább sötétebb színek jönnek de szerintem találsz még bőven a nyári kiárusításokból.
2021. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sinsay, reserved, H&m illetve a stradivariousban láttam ilyeneket
2021. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. szept. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!