Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen farmert vegyek?

Milyen farmert vegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos összeérnek a combjaim, nem túlsúly hanem genetika miatt. Eddig minden farmernadrágom 1-2 hónap alatt tönkrement, a fenekem alatt kidörzsölődött az anyag. Szóval a kérdésem végső soron az lenne hogy milyen farmer márkát ajánlanátok és milyen árkategóriában? Szeretném ha legalább 1 évet bírnának. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. szept. 3. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Trapper! :)))


"Trapperban elni jo-jo-jo!" :))))

2021. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"minden idoben ... Tisza cipoben ... lehet tel, osz, tavasz vagy nyar ... en eszre sem veszem a Tisza cipomben!" :))))
2021. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindegyiknek az volt a vége, hogy a comb belső résénél kilyukadt. Akár drága márkásat, akár olcsó kínait vettem. De nálam azért alsó hangon egy évet ki szoktak bírni. Igaz, nem minden nap ugyanabban vagyok, váltogatom őket.
2021. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Levi's
2021. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!