Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Casio és Q&Q óramárka között...

Casio és Q&Q óramárka között mi a különbség? Melyik a jobb márka?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Casio jobb. Japán márka. A QQ meg kínai.
2021. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

#1

A Casiok többsége is kínában készül, a Q&Q meg a Citizen olcsó almárkája és többségükben Miyota szerkezet van tehát egyáltalán nem rosszabb.

2021. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem világéletemben Casio volt. Először 4 gombos zenélős a '80-as években, után meg olyanok, amik felül mutatósak alul meg digitálisak. Ebből volt több féle is, most 7 éve van egy full fém házas CASIO EDIFICE-m, ami szintén felül mutatós alul digitális. Ez akkor volt akcióban 20.000 Ft, azóta is birja a gyűrődést, talán egyszer kellett elemet cserélni benne. A régebbi műanyag szijak folyton elszakadtak a kezemen, meg beizzadtam alatta, illetve volt olyan CASIO-m ami fémnek nézett ki, de körben lekopott 4-5 év alatt, és kiderült hogy műanyag. Akkor célirányosan olyant kerestem, ami teljesen fém házas. Nem bántam meg, tartós, megbízható darab.
2021. okt. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
SZart se ér egyik se. Nem csak vagyon szempontjából, hanem mechanikailag és minőségben. Olcsó megbizhatatlan tömeghulladék.
2022. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!