Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mar lehet felvenni...

Szerintetek mar lehet felvenni garbo pulcsit? Nem vastag hanem vekony csak a garbo miatt felek:D Ti mit mondotok? Vagy nagyon hulyen neznek ki szeptemberbe egy garboval?:D

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is felvettem már, mert nagyon fázós vagyok
2021. szept. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Télikabátban is láttam már embert az elmúkt pár hétben.
2021. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel hűvös van, de mondjuk én nem vagyok fázós. Én még nyári ruhában járok.
2021. szept. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a garbo mint a nyári ruha. Nem akarok ezzel megsérteni senkit lehet nyári ruhában járni persze, de én már inkább azokra nézek furán aki nyári ruhába jár még nem arra aki garboban.
2021. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azzal kellene foglalkoznod, hogy mások mit gondolnak.

Ha fázol, vedd fel. Ami rajtad van, később könnyebb levenni, ha meleged van, mint fordítva.


Amíg ésszerűen öltözködsz, a kutyát nem fogja érdekelni.

Múltkor láttam egy csajt nagykabátban, sapkában, és rövid nadrágban... Na, az mondjuk fura volt...

Vagy nyáron, amikor egy srác elsétált előttem pólóban, meg derekára csavart törölközővel a város központban.

2021. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!