Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti még felvesztek...

Lányok, ti még felvesztek ilyenkor szeptemberben rövidnadrágot? Igazából csak reggel van hideg, napközben még jó az idő. Ciki reggel kabáttal, pulcsival?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt veszünk fel, amiben nem fagyunk meg :D

Én ma már elpakoltam a rövidnadrágjaimat, mert itt nap közben sincs olyna hű, de meleg. Ha süt a nap, jó idő is van, akkor is megfelel most a szakadt farmer meg ilyenek.

2021. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs kedvem reggel fagyoskodni, inkább hosszúgatyát hordok már. Ha nagyon rövidnacit akarsz, vegyél fel alá harisnyát.
2021. szept. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még rövidnadrágban járok, esetleg hozzá veszek egy pulcsit reggel, amúgy nem vagyok fázós. Én csak akkor pakolom el, ha tartósan 10 fok alá esik a hőmérséklet nappal is.
2021. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem, fáznék benne. Reggel nagyon, de napközben is, mert nagyon szeles az idő. Ha te még komfortosan érzed benne magad, akkor nyugodtan hordd.

Pár éve szeptemberben kimondottan meleg volt, 30 fok körül, akkor hordtam még rövidnadrágot és szoknyát is, szóval nem is azért pakoltam el idén a nyári ruháimat, mert ősz lett, hanem mert hűvös van.

2021. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én még hordom :D elvleg jó idők lesznek még, amúgy igen pár éve nagyon jó idő volt szeptemberben, talán 18-ban
2021. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hosszúnadragot veszek fel,a rövidben már fáznék.
2021. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rovid nadragot soha de mini szoknyat harisnya nelkul minden nap. 10 fok alatt hordok csak harisnyat
2021. szept. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

20 fok az napközben is hosszúnadrágos idő. Tegnap meg bizony annyi volt. Fagyoskodik a halál!!

Ma 25 fok lesz a maximum, de a reggel és este miatt így is hosszúnadrágot veszek fel. Ez sajnos ilyen... berobbant az ősz.


Olyan ízlésficamom meg nincsen, hogy vastag harisnyára vegyek fel rövidnadrágot. De ha neked ez megy, akkor jó alternatíva lehet.


Pulcsi sosem volt gáz rövidnadrág mellé. Mehet.

2021. szept. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kabáttal fura, pulcsival nem. Nem ciki, nappal még jó az idő. Mondjuk én pl. futáshoz télen is rövidnadrágot veszek fel, mindegy milyen hideg van. 🤷‍♀️ 25/N
2021. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!