Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokás ma még divatból olyan...

Szokás ma még divatból olyan gyűrűt hordani, ami se nem eljegyzési, se nem házassági gyűrű?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, nem hordtam gyűrűt már tizenéves korom óta, van viszont egy darab amit nagyon szeretek és szeretném viselni is, viszont nem szeretném, hogy a munkatársaim azt higgyék, hogy eljegyeztek vagy ilyesmi, nem szeretnék pletykákat kelteni.

Hord valaki még gyűrűt, aki már abban a korban van, hogy akár jegyes is lehetne, de nem az, csak pusztán ékszerként van az ujján?


2021. szept. 12. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy csomó nő hord csak úgy gyűrűt. Fogalmam sincs, hogy jutott ilyen butaság az eszedbe.
2021. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hordd, ha tetszik! Ki a f.szt érdekel mit gondolnak mások.
2021. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok minden ujjamon, van amikor csak a gyűrűsön persze, mert nagyon szeretem. Sose hagyd, hogy valamit azért ne viselj, mert "mit gondolnak mások". Semmi közük hozzá. :D
2021. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szokás, hordd nyugodtan.
2021. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne szokás, nekem pl a párommal közös van, karikagyűrű amúgy ezüstből, mert abból volt ránk való méret :D Előtte csak hasonló volt, de a páromé olyan vékony anyagból, hogy mindig széttört, így most a praktikusságra mentünk :D A család mindig b*szogat hogy jaaj ne siessétek el, mondom mit, 5 éve ez a gyűrű van rajtam :D (most vagyok 22, igen, korán jöttünk össze)
2021. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!