Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket órát választanátok?

Melyiket órát választanátok?

Figyelt kérdés

Kb egy árban vannak nektek melyik jön be jobban?


[link]

vagy

[link]



2021. szept. 12. 15:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10

Egyszerűen ocsmány, plusz egy ilyen egyszerű óra miért 42mm? Meg fültől fülig 50mm? Nagyon elszúrt dizájn. Ha lenne 38mm meg kicsit arányosabb lenne akkor oké lenne, de ez így képen sem túl jó élőben meg valószínűleg még gázabb.

2021. szept. 12. 21:15
 12/18 anonim ***** válasza:

11.-re.


Látszik, hogy gőzöd nincs az órákról: https://www.youtube.com/watch?v=_fCjoRO15Jo

2021. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

12

Hát itt is eléggé erőlködniük kellett hogy jót mondjanak róla. Szerintem egy aránytalan óra amire rossz ránézni az a szíj meg kifejezetten gusztustalan ezzel a bevonattal.

2021. szept. 12. 21:29
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13.-ra.


Az nem bevonat, polírozott acél.

2021. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14

Még a "szakértőid" sem tudták eldönteni, de mindegy is mert gusztustalan az a szíj. Egy cigányvajdának még elmennevde még azoknak is jobb az ízlésük.

2021. szept. 13. 09:24
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy ilyet, ez a szinted gondolom: [link]
2021. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy ízlésről nem vitázunk, de kijelenteni arról a Roamerről, főleg abban a zöld színben, amit a korábbi hozzászóló belinkelt, hogy ocsmány óra... Erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy baj van a szépérzékeddel, és fingod sincs az órákról. Sajnos vékony a csuklóm, ès a 40-esnél nagyobb tokátmérőjű órák idétlenül állnak, de ennek a 42-es Roamernek tökéletesek az arányai. Az én 40-eseim fültől fülig 47-48 mm-esek, akkor egy 42 -es órának miért aránytalan az 50 mm-es fültávolság?

Erdeti kérdésed az volt, hogy egy elektrónikai kütyü vagy az Orient Star? Ebben az esetben az Orient Star. Ha viszont az Orient Star vagy a zöld Roamer, akkor fényévekkel a Roamer előbbre van. És nem csak azért, mert svejci. Ha pedig úgysem fogadsz el véleményt senkitől, úgyis azt választod, ami jeked tetszik. Pont.

2021. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem látom hogy ez a Roamer miben lenne jobb. Nem néz ki jól, faék egyszerű, hordhatatlanul ocsmány a szíj. A méretei mitől jók? Egy órán aminek a számlapján nincs semmi az ne legyen 42. Az arányai meg rosszak, eleve olyan mintha oldalról összenyomták volna, a mutatók ez a generic chinese dress watch stílusúak, túl sok a szöveg a számlapon, ez a sunburst zöld nekem gagyi. Egyszerűen rossz ránézni és a videóban még rosszabb volt. Az Orienten amit linkeltem legalább van látnivaló, nem ez a kínai piacos számlap, hanem van benne meló, ebben a selyem szürkében kifejezetten szép. Van a számlapnak mélysége, rétegei, szerintem egy 40+ méretű óránál ez fontos. A csontvázasításnak nem vagyok nagy híve de ezen nagyon ízléses. A tok formája aránya teljesen jó, a szíj brutál jó, élőben is láttam már, nem ez a krómozott réz feeling mint a Roamernél.
2021. szept. 13. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!