Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki nem hord parfümöket,...

Aki nem hord parfümöket, esetleg utálja is, miért?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 05:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én általában elfelejtem a sima parfümöket, meg egyébként is bosszant, hogy 30 alatt nem találok tartós illatot. Ezért úgy vagyok vele, hogy vettem egy jó öblítőt, amivel jól meglocsolom a mosógépet és annak az illatát estig érzem. Minden másra ott a dezodor.


Az illatosított dolgokat viszont kifejezetten rühellem, ha érintkeznek a bőrömmel. Főleg ha az arcomon vannak.

2021. szept. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en kb 22-23 eves koromig nem hordtam. egyszeruen azert, mert nem nagyon ismertem oket, nem talaltam nekem tetszot, azt se tudtam, egyaltalan hogy alljak a kereseshez, nem ertettem az illatokhoz, markakhoz.

a korulottem levok tobbsege bena, unalmas, kozhelyes, edes illatokat viselt (jo dragakat, persze) es ugy voltam vele, ha ilyenek a parfumok, nekem aztan nem kellenek.. kulonlegesebb izlesem van illatok teren is, sok ido volt nekem tetszo illatokat talalni, nem eleg annyi, h besetalok a drogeriaba es megveszem az elso agyonreklamozott tucatillatot.


azota mar tudom, hol, milyen vonalon keresgeljek.

2021. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

Én most vettem egy hatalmas üveg(75ml) nagyon finom és tartós illatú Lancome parfümöt 20 ezerért. Konkrétan egyet ráfújok a csuklómra és egész nap érzem. Árukeresőn nézd meg, hogy hol a legolcsóbb, mert pl alzánál 20 ezer volt, notinon pedig ugyanez a kiszerelés 30…

2021. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Köszönöm a tippet, utána fogok járni. 😊

2021. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!