Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Versace noire -hoz hasonlo...

Szisztöp kérdése:

Versace noire -hoz hasonlo meleg ölelö keleties virágos fás illatu parfümöket tudnatok ajanlani 36 éves csinos intelligens nőnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom az milyen amit mondasz, de kivétel nélkül minden nőnek tetszik a Zara Black parfümje... a fiataltól idősebbig én már mindenkivel megszerettettem sokan kaptak tőlem ilyet mert én imádom :)

30 ml 1995 Ft szóval nagyon olcsó és nem megy el az illata hamar.


[link]

2013. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hol lehet ezt kapni?
2013. júl. 1. 04:48
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok :Ö)

Megvehető a Zara üzletekben :) Bármelyikben (Allée, Áréna, Árkád, Váci u. stb.) de érdemes végigszagolni őket. Vannak "elitebb" parfümjei is ami azt jelenti hogy nagyobb kiszerelés és drágábbak, de talán 6000 Ft a legdrágább.

[link]

Érdemes ezeket a gyümölcsösöket is megnézni sokféle van ezek vagy 2600 Ft vagy 2995 Ft nem tudom már pontosan.

Én már másol nem is nagyon veszek :)


Komolyban a Paco Rabane Lady Millionját szeretem fantasztikus illata van igaz méregdrága (18.000 Ft 30 ml)

2013. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!