Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted mik a legjobb márkák?

Szerinted mik a legjobb márkák?

Figyelt kérdés

Jöhet minden, cipő, póló, kabát stb...

Amik nekem tetszenek azok ezek: Adidas, Nike, Lonsdale, Everlast, Puma


2010. aug. 31. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
A kínai a tuttti márka. És még ócsó is.
2010. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sportruházatban kedvencem a Nike.

Amúgy a H&Met, Tommy Hilfigert, Mustangot, Levi'st szeretem.

Zarát szerettem régebben, de mostanában nem. A Retro Jeans is jó volt úgy 5-6éve.:)

2010. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kettéválasztanám a kérdést. Vannak olyan márkák amit a minőségük miatt veszek és akadnak olyanok, amelyeknek tetszenek a cuccai, de kevésbé tartósak.

Amit tényleg minőséginek tartok, az cipők közül: Ecco, Sebastiano, Rieker és általában a nevesebb sport márkák termékei (Adidas, Puma stb..). Ruhák közül talán a Vero Moda és egyéb angol márkák. Szeretem a New Yorker, Stradivarius, Mayo Chix (ebből általában csak a nadrágokat), Bershka ruháit, de ezeket nem mondanám minőséginek. Fürdőruhából nekem a MY77 vált be, ezek voltak eddig a legtartósabb bikinijeim.

2010. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Cipőből Levi's, Vagabond, ruhákból s.Oliver, Promod, Mark&Spencer
2010. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
new look az örök favorit. csak magyarországon persze nincs. oggi-t szeretem még, az sincs itt. itthon nem is tudom hol veszem a legtöbb ruhám, talán a terranovéban, az áll hozzám legközelebb stílusban, de a minősége nagyon szar.
2010. aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
S.Oliver a stílusom.
2010. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ahonnan vásárolok, ruha: H&M, New Yorker, Bershka néha, Jeans Club, Zara, Mango néha

cipő: igazából mindegy, csak minőségi legyen. a Converse-t, Nike-t és a Marco Tozzit szeretem, ha konkrétat kell mondani.

egyébként a designer márkák közül az Armanit, az Alexander McQueent, a Versacét és a Salvatore Ferragamot szeretem. itt sajnos nem tudok vásárolni, de innen merítem az inspirációt.

2010. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ruha: H&M[legjobb.:D],converse[másik legjobb:D]zara,esetleg,nagyon ritkán c&a...

cipő:converse,vans,supra,dc,nike,adidas

kabát:h&m

póló:mint a ruha.:D

2010. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

cipő: Humanic vagy Deichmann

ruha: H&M ,Zara,Pimkie,New Yorker, Bershka

2010. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
TElly Weijl. Ízléses és divatos ruhák. Nem olya negyen, mint a Jeans Club, Zara, H&M stb.
2010. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!