Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sportcipő harisnyával?

Sportcipő harisnyával?

Figyelt kérdés
Egyre több nőt látok harisnyával hordani, kolléganőm is így hordja. Azt mondja sokkal kényelmesebb. Szerintetek is?
2021. szept. 21. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
A harisnya és a zokni nem egy kaliber...
2021. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Hülyék gyülekezete!Miért ne lehetne hordani, ha a kérdezőnek az a kényelmes? Én is szoktam így hordani, sőt elég sok kolléganőm részesíti előnyben a farmerszoknya-harisnya-sportcipő kombót.Igen, és sokkal kényelmesebb, mint az a drága ünnepi cipő, ami töri a sarkat.Hallottatok már lábszag elleni sprayről?A Sholl üzletben kapható, nem horrorba áron, és használni kell, mielőtt a harisnyát felvesszük.Az enyém se virágillatú, ha leveszem délután a cipőmet, de lehet kezelni, akár hintőporral is! Ezenkívül én még a harisnyára ráhúzok egy titokzoknit is, így nem szakad ki olyan hamar a harisnya, mert ezzel védem a talpát!Így is lehet, úgyhogy kedves kérdező, hordjad így nyugodtan!
2021. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

Én imádom ezt a stílust a nőkön!

Nézzétek pl. ezt: [link]

2021. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Ezt alátámasztom én is és kényelmes bizony!

Rengeteg harisnyazoknim van ezekre az alkalmakra és látom az utcán a pasik tekintetét, hogy mindig figyelik a lábam :)

2021. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha itt lehet like-olni én most like-olnálak #14-es! :)
2021. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
harinacit sose hordok sportcipovel. szerintem nem illik és csunya. magassarkuval szoktam v télen térdig érö csizmaval. én igy szeretem.
2021. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Én is szoktam így hordani, sőt én kb csak harisnyát (harisnyazoknit) hordok. Szerintem is sokkal kényelmesebb harisnyával hordani a cipőket. Azt szeretem benne, h szinte nem is érzem, h rajtam van, olyan, mintha mezítláb lennék a cipőben. Plusz jobban ráfeszül a lábra, és nem gyűrődik a talpon, mint a rendes zokni.
2021. okt. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!