Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene felvennem egy könyvesbolti állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Alapvetően sportos a stílusom, imádom a stretch-es farmerokat - pláne, ha szakadtak -, de nyilván nem ilyenben akarok odaállítani az állásinterjúra, viszont a fekete nadrág-fehér felső párost soknak érzem, mert az ott dolgozókat is mindig farmerben látom. Korábban játékbolti eladó állásinterúra egy szimpla farmerben és színátmenetes pulóverben voltam sportcipővel, egy szavuk sem volt rá, és nem néztek ki emiatt, mert a dologozók is hasonlóképp voltak öltözve. Kikondottan alkalmi fehér blúzom nincs, ebben a hűvös időben szoknyát sem szeretnék felvenni. Esetleg még egy ehhez hasonló szett jöhet szóba, ami elegánsabb és hétköznapi is egyben: [link]

2021. szept. 21. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Én is könyvesbolti állásinterjúra készülök 😀 Te mit pályáztál meg??
2021. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát nekem az a mellény elég szabadidős hatású, de hát ki tudja. Attól is függ, milyen típusú könyvesbolt.
2021. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es, az én mellényem rövidebb fazon, azért gondoltam erre, mert a barátaim is mindig megkérdezik hova készülök, ha az van rajtam. Egyébként Libriről van szó.
2021. szept. 21. 17:09
 14/15 anonim ***** válasza:
93%
Neken azt mondták anno, hogy állásinterjúra egyel "elegánsabban' kell öltözni, mint ahogy ott dolgozol majd
2021. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es akkor maradok ennél, nyilván nem kisestélyiben fogok a kasszában ülni és könyveket pakolászni. :D
2021. szept. 21. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!