Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek állásinterjúra,...

Miben menjek állásinterjúra, ha nincs ingem?

Figyelt kérdés
KB 4 éve nincs ingem, mert kihíztam az utolsót is és azóta nem kellett. Mentem már ing nélkül állásinterjúkra utcai ruhában, de érdekes módon sosem jártam sikerrel. Viszont már nincs időm új inget vennem mert 1 óra és indulok állásinterjúra. Miben menjek?

2021. jún. 21. 09:44
A kérdező szavazást indított:
Teljesen mindegy, nem vesznek fel így az állásra
Teljesen mindegy, nem számít az öltözés
Fehér póló akkor inkább
Fekete póló akkor inkább
Sárga póló akkor inkább
14 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván pólóban, de mégis milyen választ vártál? Fürdőköpeny? Búvárruha? Bikinifelső?


Szerintem amúgy legközelebbre végy egy inget. Nagyon sokat számít, jó befektetés. Csajozni is jobban lehet benne.

2021. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nagyon nem mindegy, hogy milyen állás. Targoncásnak nem kell ing. Ha ennél szofisztikáltabb munkakör, akkor azért nem vesznek fel, mert magad se veszed komolyan. Kalapácsra sincs szükség egy háztartásban évszámra, mégis tartunk otthon, hátha kell.
2021. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Telekomhoz telefontudós. Ilyen diákmunka féleség/szakmai gyakorlat

Sajnos vagy 10 állásinterjún voltam már, mindhez kellett volna az ing, mégse vettem rá sosem magam, hogy vegyek, mindről el lettem utasítva.

Nem tudom érdemes-e egyáltalán elmennem. Oda-vissza 4 óra most így feleslegesen. Mindegy, sajnos a jó pólóim nincsenek kimosva. Felvettem egy kicsit szűk kék pólt, amire rá van írva, hogy New York City. Kiemeli a dagadtságom nagyon, ezt is kihíztam, de ez az egyetlen tiszta ruha most. Ez van...

2021. jún. 21. 10:00
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Jobb lenne, ha törődnél magaddal! Depressziós vagy?
2021. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Málydepressziós vagyok, de nem kezeltetem már 1 éve. Kéne törődnöm magammal, de utálom magam.
2021. jún. 21. 10:05
 6/19 A kérdező kommentje:
Mély*
2021. jún. 21. 10:05
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kell orvoshoz menned! Nem élheted le így az életedet! Miből élsz? A mai napon szépen kérsz időpontot a körzeti pszichiátriára, és elmész a pszichiáterhez, ahol azt is megkérdezed, hogy a gyógyszeres kezelés mellé van-e lehetőség pszichoterápiára. Ne várd a sültgalambot, nem fog a szádba repülni. Ezt a kezdő lépést meg kell tenned. A többi már a gyógyszer dolga.
2021. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok pszichiátriára menni, max pszichológushoz.
2021. jún. 21. 10:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen súlyos öngondoskodás-hiány esetén indokolt lehet a gyógyszeres kezelés. 4 éve nem voltál képes venni magadnak egy inget. (Mért pont azt nem? Cipőt veszel?) Nem mosod a ruháidat. De ha nem akarsz orvoshoz, akkor nézzél ki magadnak pszichológust. Ki tudod fizetni?
2021. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nincs semmi pénzem, nem tudom kifizetni. De van tb-s pszichológus, igaz jártam már oda 0 sikerrel, de hátha ha újra próbálom akkor más lesz.

Anyám mossa a ruháim, csak hát nincs nagyon mit. Van 3 pólóm ami talán normális, a többit kihíztam. Az a 3 gyorsan elhasználódik.

Nem veszek ruhákat. Minek, amúgy sem megyek ki a lakásból... szakadt pólókban vagyok itthon. Ing meg érettségi óta nem kellett állásinterjún kívül.

2021. jún. 21. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!