Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A slim fit és a skinny fit...

A slim fit és a skinny fit farmerek között mi a különbség?

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A skinny rád tapad, a slim fit pedig lazán követi a test vonalát.
2021. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

SLIM

Viszonylag szűk, nagyjából követi az alakot, de nem feszül a fenékre, lábra. A normálisabbak sztreccses anyagból vannak, de létezik sima anyagú is, ami elég kényelmetlen.


SKINNY

Sokkal szűkebb, szinte teljesen követi az alakot, és ráfeszül a fenékre, combra, térdre, vádlira. Bokánál nem feszülős általában. Szinte mindig sztreccses anyagú.


SUPER SKINNY

Teljesen szűk, tökéletesen követi az alakot, mindenhol feszül, fenéken, combon, térden, vádlin, bokánál egyaránt. Ez a legeslegszűkebb fazon, ami létezik, kivétel nélkül mindig sztreccses anyagú, azáltal nagyon kényelmes is. :)

2021. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Még azt kell tudni róluk, hogy egyik sem farmer.
2021. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát a pár ezres kategóriában nem is kapsz rendes farmert xdd


nekem vannak skinny farmerjeim és mind normális rendes farmer anyagból van :)

2021. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
15-20 ezer között vennék.
2021. szept. 25. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát eredeti nem nyúlós "rendes farmer anyagú"-nak hívott skinnyt fel sem vennék, tök kényelmetlen. Egy sztreccses 100x jobb, kényelmesebb.
2021. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%

4-es, 6-os

Szerintem nektek gőzötök nincs róla, hogy mitől farmer a farmer. Annyit elárulhatok: nem a színétől.

2021. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7-es te biztos nagyon okosnak gondolod magad, ez maradjon is így. :)


Ettől függetlenül tudatlanul is tök jól érzem magam azokban a nadrágokban amit a sok magamfajta tudatlan super skinny sztreccsfarmernak hív. Engedd meg nekem hogy szeressek ezekben lenni. Köszönöm megértésed, és hogy ilyen jófej vagy, hogy ráébresztettél a förtelmes tudatlanságomra. :D


Cserébe amiért ilyen aranyos vagy, meghagyom neked a világ összes igazi farmerját, hogy megvehesd magadnak, nekem pedig továbbra is jók lesznek azok a vacak sztreccsesek is. :D

2021. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!