Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak olyanok akiknek amikor...

Vannak olyanok akiknek amikor hazaérnek az az első dolgok hogy levegyék a zoknit?

Figyelt kérdés
Tényleg van olyan aki enyire szeret mezítláb lenni?

2021. szept. 29. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
én ha hazaérek, és már aznap nem megyek sehova, mindent ledobálok magamról be a szennyesbe, akasztóra és felveszem az otthoni kényelmes ruhát. zoknit csak akkor ha hideg a lábfejem.
2021. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Én is le szoktam, ha van rajtam.

De egyelőre még szandálban járok el itthonról.

2021. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

amúgy szerintem nincs ilyen ember. mert az első dolga, hogy a cipőt! levegye, csak utána jöhet a zokni, hacsak nem zokniban ment el otthonról, olyan ember pedig nem sok van szerintem (biztos van, de számuk fix elenyésző)


:DD

2021. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen én se szeretek zokniban lenni, ha tehetem nincs rajtam. Amint leveszem a cipőmet leveszem a zoknit is ha van rajtam

19/F

2021. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretek mezítláb lenni, nem veszem le azonnal a zoknit amikor hazaérek, de az első átöltözésnél vagy csak valamikor a nap folyamán mindig lekerül, ha nem fázik a lábam hosszútávon nem tudok megmaradni benne.
2021. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen, anyósomék pl ilyenek.

(Engem meg ráz a hideg tőle, nekem nagyon fázós a lábam, 35 fok alatt fixen zokni van rajtam. :D )

2021. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, itthon sosem hordok zoknit.
2021. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!