Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék venni rénszarvasos...

Szeretnék venni rénszarvasos pulóvert a páromnak, de nem találok sehol! Ha lehet interneten rendelni az lenne a legjobb! Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne vegyél neki, mert az elég ciki tud lenni :DD

A legtöbb férfi csak azért veszi fel mert "muszáj viselnem, a barátnőm vette karácsonyra". Emellett nevetséges...


1 stylist.

2008. dec. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves stylist!

A párom kifejezetten szeretne egy ilyen pulcsit, hidd el nem keresném, ha nem szeretne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. dec. 12. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne haragudj, ezennel bocsánatot kérek. Bunkó voltam.


Csak az ismeretségi körömben legtöbb embernek kínszenvedés a szarvasos pulcsi, nyakkendő meg hasonlók :) félre értettem a helyzetedet.


Mi tavaly (jobb minőségű) turkálóban találtunk sok pulóvert, sálat, nyakkendőt. Ilyen mikulásos, rénszarvasos díszítéssel. Nem volt használt, ( sok dolog még vadonatúj) és rengeteg volt.


Neten keresgéltem most, de még angol lapokat sem találtam sajnos. Tavaly kirakatokban is láttam szarvasos pulcsiba felöltöztetve próbababákat. Hátha van ilyen felétek is, akkor az üzletben is biztos van olyan pulóver.


Remélem sikerül találni, ha már annyira szeretnétek :)

2008. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem írnak ötletet,hogy hol vehetnél,akkor tudsz készíttetni pólónyomósoknál!
2008. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!