Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen magasra húzzáto...

Lányok, milyen magasra húzzátok fel a nadrágot, harisnyát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hol szeretitek őket hordani? Köldök alatt/felett mennyivel? Kinek hol kényelmes ?

2021. okt. 7. 18:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire csípő fazonú szoknyákat, nadrágokat hordok. A nagyon magas derekúakat nem szeretem, max köldökig érjen. Ha jobb idő van, és kivan a derekam, akkor a harisnyát addig húzom fel, h ne érjen túl a nadrág/szoknya vonalán, ha magasabban lenne, akkor visszahajtom addig, míg a nadrág eltakarja. Ha viszont hidegebb van, és rendesen fel vagyok öltözve, akkor a harisnyát felhúzom addig, ameddig csak lehet, van amit majdnem mell alá, a trikómat beletűröm, és aztán jöhet a felső.
2021. okt. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A köldökömig szoktam felhúzni.
2021. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ameddig ér. Nem mindennek ugyanolyan a dereka.
2021. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Köldökig vagy ha magasabb a szára akkor visszahajtom.
2021. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

köldök alatt nem tudok elviselni semmilyen nadrágot vagy harisnyát.

Nyilván függ a nadrág szabásától is, hogy meddig ér fel a dereka. de kizárólag azokat a fazonokat keresem ami felér a köldököm fölé legalább egy 8-10 cm-el.

Peldául a SINSAY ,,super high waisted’’ skinny fazonjai és farmerei nagyon be váltak.



A harisnyákat viszont fel húzom nagyjából ameddig fel tudom.

itt nincsenek kimondott igényeim, hogy odáig kell érnie mert lejjebb nem szeretem, a jó harisnya kényelmes mindenhol.

Általában fel húzom teljesen, jól a mellem alá, de ha netán le gördülne a derekamra kényelmes ott is és hagyom. nem szoktam a nadrág alól cibálni feljebb. A legginget is azért mell alá húzom, mert nekem abszolút kényelmes ha bevág egy picit..


Az alsókat, bugyikat szoktam éppen köldök fölé húzni, hogy rá cuppanjon a derekamra!

2022. nov. 19. 03:22
 26/26 anonim ***** válasza:

25.

Szánalmas.

Ezek nadrágok, nem mellények, vazze.

2022. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!