Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz melegítőben...

Mennyire gáz melegítőben suliba menni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az iskolai létre, illetve a BKV-n való utazásra.
2021. okt. 10. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Semennyire.
2021. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Melegítő fajtától függ, illetve iskolától stb... Amúgy vagy gáz, vagy nem. Az esetek 90% ban nem az.
2021. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az utazás sem gáz? BKV busz, metró, ilyenek?
2021. okt. 10. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Az egyáltalán nem gáz.
2021. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Anna0806 ***** válasza:
68%
Húgom is újabban egyfolytában melegítőnadrágot hord a suliban és középiskola kilencedik osztályos. Hozzátenném, hogy rendészeti szakon van és amúgy is ilyen a stílusa, de szerintem sem gáz. Ha te abban érzed jól magad akkor ne foglalkozz másokkal. Én sem foglalkozok és a kishúgom sem.
2021. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azt veszel fel amit akarsz, amíg jól érzed magad benne nem számít. Plusz most még divatos is, úgyhogy nem fognak kinézni érte.
2021. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Mindig lesznek akik ellenzik a divat egyes ágait. Most amúgy pont hogy divatos a melegítőnadrág, de így is megannyiszor meg lehet találni az ezt ellenzők kommenjeit.

Hord azt, amiben jól érzed magad.

2021. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"És az utazás sem gáz?"


Dehogy gáz inkább az lenne gáz ha kocsival hordanának mert ez is mutatja hogy önálló vagy

2021. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!