Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord egyre több fiatal...

TonyRedgrave kérdése:

Miért hord egyre több fiatal lány 5 fokban is haspólót?

Figyelt kérdés
Illetve miért kezd egyre jobban az üzletekben is divattá vállni a vastag pulcsi ami haspólónak elvan vágva.

2021. okt. 11. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy veszem észre, hogy divat a magasabb derekú nadrág és a haspóló. Úgy szerintem nem baj, ha legalább húznak alá egy pólót vagy valamit, hogy ne fázzanak meg..

Egyébként nekem is tetszik és pont azon gondolkodtam múltkor, hogy 14-18 évesen én is elvoltam egész télen magassarkúban meg bőrkabátban és nem fáztam. Most felhúztam 22 éves létemre egy trikót, rá egy pólót és úgy egy bőrkabátot és majdnem megfagytam:D Akit érdekel, hogy mindig csinos legyen, szép vagy hogy a számára megfelelő stílust képviselje, az elviseli vagy nem fázik. A boltokban pedig azért van egyre több, mert valaki megveszi és így látnak benne pénzt. Nekem is nagyon tetszenek de sajnos én hamar beteg lennék az ilyen ruhákban..

2021. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk én 31 évesen még mindig nem vagyok fázós, csak az én tini koromban nyáron is alig lehetett látni haspólóban lányokat, ja és akiket tegnap láttam nem volt alatta semmi lehetett látni a köldöküket. Csak remélem nem lesz belőle egészségügyi gondjuk.
2021. okt. 11. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szeretem.
2021. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 na azért emlékezzél csak vissza, tinédzser korodban hol volt a farmernadrágok dereka. annyira alacsonyan, hogy sokszor a bugyik teteje kilátszott. alig lehetett olyan nadrágot találni, hogy egy szokványos felsőben viselve leülhess anélkül, hogy ne váljon szabaddá a derekad-csípőd környéke.
2021. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jartal mar a noi reszlegen? Most rendeltem 8 polot a hosszabb fazonokbol es meg igyis csak eppenhogy eleri a derekam nemelyik xd Tehat en muszajbol.

Szeretem en is a rovidet amugy de azert jo lenne par normalis hosszusagu felso. A magas dereku nacikkal, szoknyakkal amugy meg tok jol tud kinezni.

2021. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
En sok ilyen povert hordok. Nem vagyok fazos es nagyon bejonnek a rovidenn vastsg puloverek. Szeretem ha mellreszen jo meleg de a dereknal mar nem fazom.
2021. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Mert divat.
2021. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%

Mert ez a divat? Ennyi?

Remélem télre ez lesz akkor, aztán majd megtanuljátok, hogy más szempont is létezik: [link]

2021. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8 most szépen írd be google-be hogy "boleró" és rájössz hogy ez nem újdonság és mégsem fagyott halálra a női nem.
2021. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

9-es

Most te is írd be, hogy boleró és rájössz, hogy az alatt mindig van más is. A boleró csak amolyan plusz hónaljmelegítő.

2021. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!