Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra milyen ruhát...

Anna0806 kérdése:

Szalagavatóra milyen ruhát szokás felvenni?

Figyelt kérdés
Idén decemberben lesz a szalagavatóm és ha minden igaz nekünk végre rendesen tartják meg szóval meglesz a szalagtűzés, a tánc és az after party is utána. Azt elmondták, hogy magára a szalagtűzésre a matrózblúz és fekete szoknya kell. Plusz azt is tudom, hogy a tánchoz ha táncolnék keringőruha. De én arra lennék kíváncsi, hogy a bulira szokás e valamilyen ruhát venni/bérelni? Koktélruhára vagy estélyire gondolok. Biztosan érti mindenki. Nem volt még szalagavatóm ami azért érthető és pusztán kíváncsiságból kérdezem, mert ha kell oda valamilyen ruha szerintem lassan el kellene kezdenem keresgélni. Remélem tudtok segíteni, mert tök tanácstalan vagyok. Nem akarom leégetni magam azzal, hogy mindenki kiöltözik és csak én nem illetve fordítva sem, hogy senki sem öltözik ki csak én. Barátnőmmel is fogok még beszélni és ha megkérdezem tuti hibbantnak néz, de ezt már megszoktam mindenesetre jobbnak látom itt is megkérdezni.

2021. okt. 17. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Kell ruha?
Nem kell Ruha?
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhát vegyét fel afterra,amit discoba felvennél,mert konkrétan az lesz kb.
2021. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2021. okt. 17. 15:14
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nálunk anno koktélruhában voltak vagy ilyen kivágott hosszú ruhában. Én kihagytam.
2021. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Én is ilyenre gondoltam ha veszek magamnak, de köszönöm a tippet.
2021. okt. 17. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!