Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnek normalis melltartot...

Hol tudnek normalis melltartot vasarolni?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi (70/A) melltartot hordok. Az osszes melltartom tonkremegy 1 even belul vagy meg annyi se kell. Vagy a merevito jon ki, vagy eldeformalodik es olyan mintha hullamos mellem lenne, vagy visszagyurodik a felso resze es elall, ez ruhan keresztul is latszik ami nagyon csunyan mutat.

Eddig tescobol, kinaibol vettem, nyilvan a minosege is olyan, bar a tescosat jobbnak veltem de csalodtam. Hol tudnek normalisat venni, ami ugyanolyan allapotban marad x mosas utan is? Akar markak ia johetnek vagy weboldalak ahol erdemes bongeszni.


2021. okt. 18. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a Tezenis vált be leginkább.
2021. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem plázás fehérneműboltokból van az összes (Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Oysho, Women's Secret), illetve a h&m-ből, alacsony hőfokon mosózsákban mosom vagy kézzel, nem teszem szárítógépbe, egy se jött még szét, pedig vannak 8-10 éves darabjaim is.
2021. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a h&m-es melltartók nagyon beváltak. Kényelmesek, jól tartanak, én évek óta sehol máshol nem is veszek.
2021. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdöttem, aztán rászántam magam egy sloggi melltartóra. Amíg létezik az a márka, soha többé nem fogok mást venni, minden pénzt megér.
2021. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tezenis, Women’ Secret elég jó minőség és vannak kis méretek is.

Bár nekem a Tesco is bevált, vannak 3-4 éves darabjaim is (szerintem ennyi teljesen jó egy 2000 Ft-os melltartónál). Hogyan mosod őket? Nem szabad túl magas hőfokon (60-at rendszeresen már nem nagyon bírnak ki) és a mosózsák is ajánlott.

2021. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. 40 fokon szoktam oket mosni, mosozsakot eddig nem hasznaltam de a nemreg vettem ugyhogy innentol ez nem lehet baj.
2021. nov. 3. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!