Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan jo ido van hogy azt...

Olyan jo ido van hogy azt gondoltam egy miniszoknya egy neccharisnya es egy rovidebb felsot veszek fol egy kiskabattal. Egy kicsit derekmutogatos. Este talalkozom a baratommal es szeretnek tetszeni neki. Szereti az ilyet. Gaz nagyon? 25L

Figyelt kérdés
Neccharisnya miniszoknya rovid felso barat

2020. dec. 5. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha te így jól érzed magad és nem fogsz fázni, akkor vedd fel
2020. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejonne 👌

F25

2020. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fazos szerencsere. Remelem neki is fog tetszeni
2020. dec. 5. 14:02
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha te konfortisan érzed magad benne vedd fe nyugottan, a barátod biztos szexinek fog tartani. Mondjuk én ilyen időben biztos nem venném fel, merrt nagyon fázós vagyok, de melegebb időben én is szívesen ölzözöm csinosabb szoknyákba.
2020. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem gáz, vedd fel nyugodtan. Az előbb sétáltunk, itt 17 fok van, szoknya és rövidujjú felső volt rajtam, és nem fáztam.
2020. dec. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Este nincs annyi fok, mint napközben. Este már ha 5 fok lesz, akkor az jó.

Igen, gáz, mert nem az időjárásnak megfelelően öltözködsz. A harisnyát cserél le pamut vastag harisnyára.

Ha szükséged van egy jó kis megfázásra, hátha elkönyvelnek covidosnak - gondolom ez kell neked így ünnepek előtt, akkor nyugodtan mutogasd csak 10 fok alatti hőmérsékletben a derekadat, hátha egy jó kis vesegyulladást fogsz kapni.


Inkább ilyen stílusú ruhát vegyél fel vastagabb harisnyával: [link]

2020. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy hosszú vastag kabatta vedd fel, esetleg egy vastag harisnya is.
2020. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is vastagabb harisnyát húzzál, este hidegebb lesz. A barátodnak biztos tetszik a sima harisnya is.
2020. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi túrázni voltunk tegnap. Rövidnaciban és rövidujjú thermo pólóban pont jó volt.
2020. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs de rettentő gáz. Nem mellesleg te vagy az a 46F harisnyafétises tróger.
2020. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!