Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fogyás után ruhatár csere...

Fogyás után ruhatár csere vagy varrónő?

Figyelt kérdés
Rengeteget fogytam és minden ruhám nagy rám. Megéri elvinni egy varrónőhöz, hogy méretre szabja, vagy inkább cseréljem le a ruhatáramat?

2021. nov. 13. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le, mert a legtöbb ruha szabásmintája azért komplex, és szó szerint szét kell szedni, nem csak az ujjából bevenni egy pár centit.


A régi cuccokat add el, így lesz pénz újakra.

2021. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is olcsóbb, ha újakat veszel. A régiekeet meg próbáld eladni vaterán, fb-on...
2021. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

A ruhatáradtól függ. Ha jó anyagú, tartós ruháid vannak, amike setleg még drágák is voltak, akkor amiből be lehet venni, azt érdemes elvinni.


Óccó kínait vagy olyan ruhát, ami nem barátja az ilyesminek (ingek/blúzok, pólók) viszont cserélni kell.

2021. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Magán a ruhán múlik.

A 2000 Ftos pamut pólót nem érdemes elvinni, de a 20.000 Ftos gyapjú szoknyát igen.

2021. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ment a zöld mindenkinek. :)


Leginkább a farmer nadrágaimat szeretném menteni, mert egy nadrág azért drágább, illetve szeretem is őket.

2021. nov. 13. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos pont a farmer elég kemény dió....


Ugye nagyon számít a (tervezői) fazonja. Ha ebbe belepiszkál egy varrónő, soha nem lesz tökéletes..

Arról nem is beszélve, hogy a sok stircelt varrást szétszedni egy rémálom.... És sok idő, ergo sok pénz.

2021. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ohh értem, akkor mindenképp csere. Megpróbálom akkor eladni a ruhákat.
2021. nov. 13. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Farmerből 1-2 elég, ha olyan színt veszel.
2021. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Inkább ruhatár csere. Eladnám a cuccaimat.

Jó varrónőt találni elég nehéz. Én pl függönynek a végét varrattam volna el hogy rövidebb legyen, nem lett egyenes.. És egyforma se a 2 függöny. Drágán is dolgoznak, és ki tudja mennyire baxxák el..

Egyszerűbb új ruhákat venni.

2021. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Farmert szűkíteni (ha nem 1-2 centiről van szó a derekán) egy konkrét rémálom. Abból érdemes újat venni.

(Anyukám varrónő, és én is tanulok varrni, szóval innen tudom.)

#4 voltam :)

2021. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!