Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel hordjam ezt a nadrágot?

Mivel hordjam ezt a nadrágot?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy ilyen meggingsem és gondolkoztam hogy mit vegyek fel hozzá.

Szerintetek vegyek fel alája boxert?

És föléje vegyek még fel valamit?


Esztétikailag kérdezem, nem időjárás szempontjából.


25/F



2021. nov. 13. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%
Ne hallgass az idiótákra, akik melegeznek, kb ennyi eszük is van. A nőket szerinted érdekli a tevepata, meg hogy feszül rájuk a nadrág ? Legkevésbé sem sajnos, akkor téged se érdekeljen, bár én bőr nadrágot nem vennék fel, mert nem tetszik, sima leggings-et szoktam hordani, mert baromi kényelmes, de akik csak kárognak, meg melegeznek, azoknak foggalmuk sincs róla, hogy mennyivel is kényelmesebb tud lenni, vagy van nekik és gyávák felvenni vagy hülyék, hogy megfosztják magukat attól, a kényelemtől, amiket a divatmajmok nem engednek nekik, mertha valamelyik gagyi divatlánc neki állná ezt nyomatni, onnantól azonnal elfelejtenék a lemelegezést, csak hát mennek a többiek után mint a birkák...
2021. nov. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!