Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karácsonyi fotózásra jó ez a...

Karácsonyi fotózásra jó ez a ruha?harisnyával,csizmával.Fiamon is ilyen színű és mintás ing lesz.

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 14. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Jó. Miért ne lenne jó.
2021. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Már megint te? Nem unod még?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Még egyszer lassan, és érthetően leírom, hogy eljusson az agysejtjeidhez: ez NEM ünnepi ruha. A karácsony egy csodaszép ünnep. Ennyire tiszteled ezt az ünnepet, hogy egy hétköznapi kockás ruhát vennék fel erre az alkalomra? 🙄😒

2021. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A színek valóban a karácsonyt idézik, de ez nem alkalmi ruha. Ha jól látom a képet, egy egyszerű flanell.

Lehet, hogy a képeken jól mutat majd.

2021. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Atya ég 2-es,azt a kérdést nem én

Írtam ki...Soha nem vennnék fel olyan rövid ruhát a 172cm-hez még lehet mindenem is látszana...

De téged minősít a a szép válaszod...


Pénteken tudtam meg,hogy lesz karácsonyi fotózás az oviban.Decemberben,fogalmam sincs milyen ruha lenne jo.Fiamnak kockas inget vettem a pepcoba,gondoltam megy hozzá az ilyen.De akkor nézek sima pirosat,alkalmi félét,mert elsőre olyanra gondoltam.

2021. nov. 14. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Benti fotózáshoz nem kell csizma.
2021. nov. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem gagyi amikor a gyereket a szülőhöz öltöztetik.

Mintha valami kicsi én lenne..

Velem is csinálták amíg tudták, szetintem ki is dobtam az ilyen képeket. Tiszta cikinek éreztem.

2021. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!