Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a legdrágább cipő/lább...

Mi volt a legdrágább cipő/lábbeli, amit életedben vettél?

Figyelt kérdés
Minap vettem egy motoros protektoros csizmát 68 ezerért, ami még mindig relatíve olcsónak számít ebben a kategóriában, és közben eszembe jutott, hogy ezt azért baromira drágának ítélem, akár motoros csizma, akár nem. Kíváncsi vagyok, kinek mi volt a legtöbb, amit 1 pár lábbelire költött. Esetleg ha írtok mellé egy kis kontextust, az is tök jó, akár kort meg nemet feltüntetve. Köszi!

2021. nov. 26. 14:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

tavaly egy Martenst 58ezerért.

Az előző tönkrement, utána évekig csak nézegettem a neten is meg mindenhol, aztán tavaly már nem érdekelt mennyi, gondoltam úgyis csak feljebb megy, így megvettem. Ha ez is bírja addig, míg az előző, akkor megérte. Azt kb 6 évig hordtam. ( 26ért vettem, ha tudom hogy ennyire felmegy, akkor kellett volna vennem vagy 5 párat) 46N

2021. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
84%
Nekem 9s motoros csizma, igaz rövid. 33 e HUF
2021. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Nyári cipőnek egy 35 ezer Ft-os divat sneaker. Eredeti rendeltetése szerint futócipő, viszonylag masszív, de az anyaga miatt nyáron is nagyon jól szellőzik. Kicsit extravagáns kinézetű, azért választottam.
2021. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Ezt sose értettem,de talán már nem is fogom hogy mi az értelme,hogyan passzol a kérdéshez hogy valaki milyen korú és hány éves.Amúgy Steel bakancs 19990.
2021. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
86%
Egyetlen motoros bakancsot vettem eddig 40ezer forintért, nekem nagyon kényelmes így nem akartam komolyabbat. Négyévszakos kivitel, nyáron kicsit meleg, de egész évben tudom hordani. Nem sokat van rajtam, mert általában robogózom, ahhoz nem veszem fel, a nagymotorhoz pedig mindig, de azzal keveset megyek. Kabát az már más kategória nálam, arra sokat költöttem. Ne bánd meg, ha ennyiért volt rád kényelmes csizma, amit kényelmesen tudsz viselni, akkor ez volt a jó döntés. Számít a prémium vagy legalább középkategóriás cucc, sokszor megéri megfizetni szerintem. 30/F
2021. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%
Helyesbítek:hogy milyen nemű és hány éves.
2021. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ilyen speciális cipőket felesleges normál utcaiakkal összehasonlítani, nem ugyanaz a kategória. Lovas barátnőmnek is van 100 ezres bőr versenycsizmája, de a legdrágább utcai cipője meg egy 15 ezres Adidas.

Nekem személy szerint a legdrágább egy 40 ezres magasszárú téli bőr csizma.

2021. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Cinque magasszárú cipőt vettem 360 euróért.
2021. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
A páromnak meglepetés csizma 95 ezerért.
2021. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
22. szülinapomra vettem magamnak egy 22 ezres osiris cipőt, azóta eltelt 12 év, de 10 fölé nem mentem
2021. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!