Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a legdrágább cipő/lább...

Mi volt a legdrágább cipő/lábbeli, amit életedben vettél?

Figyelt kérdés
Minap vettem egy motoros protektoros csizmát 68 ezerért, ami még mindig relatíve olcsónak számít ebben a kategóriában, és közben eszembe jutott, hogy ezt azért baromira drágának ítélem, akár motoros csizma, akár nem. Kíváncsi vagyok, kinek mi volt a legtöbb, amit 1 pár lábbelire költött. Esetleg ha írtok mellé egy kis kontextust, az is tök jó, akár kort meg nemet feltüntetve. Köszi!

2021. nov. 26. 14:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%

Tavaly Martens bakancs 45ezerért és egy félcipő 35ezerért. A többi cipőm maximum 10ezer forintos.

29/n

2021. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

Platform Martens 75 ezerért. Mint ahogy már itt is írta valaki, nekem is volt már előtte egy, ami 8 évet bírt, szóval tudtam, hogy jó minőség, tartós és megéri az árát. Plusz nekem nagyon passzol a stílusomhoz, szinte minden ruhámhoz illik, szóval tényleg rengeteget hordom.


25/L

2021. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
20%
balenciaga triple s majd 300 ezerert. aztan jarni alig birtam benne, mert olyan merev. eladtam... utana a gucci cipoim viszik a primet, 200 ezer ft egy sneakers, az osszes tobbi cipom pedig 50-100 ezer ft korul mozog. csizmak ralph lauren, gant, moon boots, timberland, ugg, tommy hilfiger, guess, sneakerek: michael kors, lagerfeld, burberry stb, es befigyel meg 1-2 olcsobb, vans, converse is.
2021. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
Túracipő, 43 ezer.
2021. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
85%

Nekem 32 ezer volt a legtöbb amit cipőért adtam, két alkalommal. Az első egy Lacoste magasszárú kék színű bőr cipő volt, kb. 8 éve vettem, ráadásul az akkor kb. egyheti fizetésembe került. De végül is megérte, mert a mai napig megvan, szoktam is hordani még. A másik cipő egy fekete Hugo Boss volt, az nagyon leárazva volt 32e, eredeti ára 67 ezer körül volt ha jól emlékszem (annyiért nem vettem volna meg), úgyhogy végül is az volt a legdrágább, féltem is hordani amúgy :)

A többi cipőm jellemzően 15-30 ezer között volt.

32/F

2021. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
26%
23-as vagyok. koszonom szepen a lepontozast csak azert mert megvalaszoltam egy kerdest 🥴
2021. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Jött egy unatkozó ember és lepontozott mindenkot szinte. Lehet látni, ha rákattintasz az értékre. Van egy 50%-os piros, azaz ugyanaz az ember pontozta le az összeset, kezdve a 2. oldaltól.
2021. dec. 5. 12:08
 28/33 anonim ***** válasza:
79%

#27

Az az 50%-os pontosan őt nem pontozta le. Lehet, hogy ő pontozott végig mindenkit bosszúból a lepontozásért.

2021. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
igen, bosszura eheztem amiert cka 30%osra lepontoztak a kerdesre adott valaszom.. edesistenem....
2021. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
akinek a lelket bantotta, hogy mennyit koltottem cipore es ugy erezte jol leviszi a valaszom szimpla irigysegbol, kivanom h ennyi orome legyen az eletben.
2021. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!