Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi volt a legdrágább cipő/lább...

Mi volt a legdrágább cipő/lábbeli, amit életedben vettél?

Figyelt kérdés
Minap vettem egy motoros protektoros csizmát 68 ezerért, ami még mindig relatíve olcsónak számít ebben a kategóriában, és közben eszembe jutott, hogy ezt azért baromira drágának ítélem, akár motoros csizma, akár nem. Kíváncsi vagyok, kinek mi volt a legtöbb, amit 1 pár lábbelire költött. Esetleg ha írtok mellé egy kis kontextust, az is tök jó, akár kort meg nemet feltüntetve. Köszi!

2021. nov. 26. 14:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
80%

@30

Mert hisztizni és bosszúból lepontozni minden választ egy kérdés alatt, ahol névtelen, arctalan fiókok lepontozták egy névtelen, arctalan fiók kommentjét, az sokkal méltóságteljesebb.


És már a negyedik kommentet adod a lepontozóknak, amit lepontozhatnak és még provokálod is őket, hogy még inkább ezt tegyék, de esetleg még olyan is rádvágja a mínuszt, aki egyébként nem tette.


Ha lepontozzák a válaszod, a legértelmesebb dolog, amit tenni lehet, tudomásul venni, hogy nem értenek egyet veled vagy nem hiszik el, amit írtál. A hisztizésnél mindenképp jobb.

2021. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Timberland, 75000, 5 eve hordom es semmi baja.

49/N

2021. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
48%
32. vagyok. Eloszor jarni alig birtam benne, olyan merev volt, vissza is akartam vinni, de pont nagy traumaba jutott az eletem. Aztan meg mar jo volt benne jarni kesobb.
2021. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!