Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sinsay jó minőségű ruhákat...

Sinsay jó minőségű ruhákat árul? Azt, hogy olcsó azt látom. Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jó. Árához képest meg pláne.
2021. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó az ár-érték aránya.
2021. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanolyan minőségű, mint az összes többi fast fashion bolt.
2021. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

sokan panaszkodnak inkabb babaruhaknal, hogy a meretezese elegge valtozo, es hogy a minta szetmegy rajtuk hamar.

a nadragok ugy tudom kicsit hamar elkopnak, valamelyik melegitonaci elso mosas utan bolyhosodik, de nekem a felsokkel meg nem volt problemam:DD inkabb bazarakat rendelek onnan, neha vadaszom a hianyzo cucclikat.

lepj be a sinsay csoportba, sok velemenyt irnak, ha bekuldod amit szeretnel megvenni akkor tudnak segiteni benne hogy milyen.

2021. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Van ennél rosszabb fast fashion üzlet is. Ki lehet fogni jó dolgokat, de a műbőr és a pamut ruhák anyaga elég vékony, így én nem szívesen vásárolnék innen, hosszú távon szeretem hordani azt, amire pénzt adok ki.

Ha hajlandó vagy egy kicsivel többet költeni, inkább a Reserved, Mohito és a House márkákat ajánlom. Ugyanahhoz a márkacsoporthoz tartoznak, kvázi az Inditex lengyel megfelelője ez a lánc, de tapasztalataim szerint ezekben sokkal jobb minőségű dolgok vannak.

A Sinsay tipikus tinimárka. Divatos, pénztárcabarát, ugyanakkor gyengébb minőségű dolgok vannak itt, míg az említett három már a fiatal felnőtt célközönségre épít, akiknek fontos a jó minőség.

2021. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babaruhában van tapasztalatom, mert ajándékba többet is kaptunk. Első mosásnál összemegy, aztán a szélei kinyúlnak. Volt olyan, hogy az érintetlen, vadiúj terméken kinyitottam 3 patentet a mosáshoz és kettő rögtön levált az anyagról. A H&M legalább funkcionálisan addig működik, míg a gyerek kinövi, más kérdés, hogy pár 30 fokos mosás után már agyonhordottnak tűnik, kifakul, bolyhosodik, némelyik tágul, alakját veszti.
2021. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!