Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kimegy a divatből a csőnaci...

Ha kimegy a divatből a csőnaci én akkor is azt fogom hordani! Velem tartotok? :DDD

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 21:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Énis veled tartok!!!Amúgy engem az sem zavar ha többet nem lehet kapni csőnacit, mert én a trapézt hozzámérem a csőnacihoz és bevarrom a lábát. Már több trapéz szárú gatyót bevarrtam már és olyan mint az eredeti csőnaci, szóval csőnaci forever :D És am sokkal jobban mutat mint a trapéz pl bokacsizmához meg szűk felsőhöz. Milyen lenne már trapéz bőrkabáttal pfúújj :S
2010. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy utolsó, már bocs. Mi az, hogy undorító egy trapézzal a bőrkabát ??

Én azzal hordom(mondjuk nem ezt a mostanság divat lett, bőrkabátnak nem mondhatni kabátot)), de biztosíthatlak, hogy nem vagyok undorító !

2010. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is veled tartok. Van egy két egyenesszárú is, meg egy mélyülepű, de sokkal jobban érzem magam a csőszárúban. Egyesek viszont hanyagolhatnák, mint pl akinke akkora a segge mint Brazília
2010. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!