Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmernadrág derekát hogyan...

Farmernadrág derekát hogyan lehetne nyújtani?

Figyelt kérdés
Vettem egy farmert, combon és fenéken, hosszban tökéletes. Viszont a dereka eléggé szűk. Egyelőre még az árcédula is rajta van, vacilálok mi legyen vele. A derekát lehet valahogy nyújtani, tágítani? Egy fél méret pont megfelelne. Vagy esetleg fog annyit nyúlni ha hordom, hogy talán kényelmesebb lesz?
2021. dec. 10. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Kizárt, mert éppen a derékszalag az, amit nyúlás ellen biztosítanak belső béleléssel.

Keress más fazont, ez nem lesz jó. (Vagy addig sportolsz, amíg a derekad vékonyabb lesz)

2021. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem a dereka szűk, hanem a pocak nagy.
2021. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es: egyáltalán nem biztos, mert ha a nadrág homokóra alkatra készült, a kérdezö meg nem ilyen, akkor lehet akár csontsovány is, a nadrág dereka vágni fog.
2021. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fogyózhatna ő akármennyit ha csontozata olyan, hogy amiatt szűk.

vagy elviseled kicsit hogy vág és ha olyan az anyaga tágul egy keveset. vagy elviszed egy varróhoz, hogy toldjon már bele kicsit a derekába.

2021. dec. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2/4. Ami azt illeti, csinos vagyok, egyáltalán nem vagyok kövér. Egyszerűen kisebb, mint gondoltam. Úgyhogy nem, nem kellene fogyóznom...
2021. dec. 11. 12:37
 6/6 Dj Bax ***** válasza:
bele kell toldani
2021. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!