Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron srácok ti felvesztek...

Nyáron srácok ti felvesztek atlétát, ha szőrős a hónaljatok? Szerintetek ciki? Én sose borotválom. Lányok ti mit gondoltok erről? 26/F

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok

2021. dec. 11. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok és ciki
Fiú vagyok és nem ciki
Fiú vagyok nem ciki, de trimmelt legyen
Lány vagyok és ciki
Lány vagyok és nem ciki
Lány vagyok nem ciki, de trimmelt legyen
58 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen normális. Ha férfiak is gyantáztatnak, az gáz.
2021. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem úgy hordd, ahogy neked tetszik, ahogy te érzed magad kényelmesen. Egy nőnek is ugyanezt mondanám, de tény, és való, hogy a társadalmunkban, ha egy nőnek szőrös a hónalja, az sokkal kevésbé elfogadott, mint egy férfi esetében, pedig tényleg nagyon jó lenne, ha ezt a döntést ítélkezés nélkül mindenki maga hozhatná meg.
2021. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer fordult elő, hogy félig lenyírtam a hónaljszőröm, de azt is megbántam. Gond nélkül felveszem nyáron az atlétát, igen. Az emberen bizonyos helyeken szőr van, nekem ezzel a ténnyel nincs problémám, a feleségemnek szintén nincs vele problémája, más ember véleménye pedig nem számít.

31F

2021. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Én általánosságban nem cikinek mondanám, viszont én cikinek érzem fiúként. Én érezném magam rosszul. Máson se tartom egy szép látványnak, de az már más kérdés, főleg úgy hogy én se akarok más fiútól semmit és remélhetőleg fordítva is így igaz. Lányok terén, legalábbis akiknek ismertem az ízlését, többségben a szőrtelen/trimmelt felé hajlottak.

Annyit még amúgy hozzá tennék, hogy atlétákat én nem szeretem, így ez max rám strandon vagy némelyik pólónál igaz csak. Ettől független, ha netán valahogy rám is kerül az atléta, igaz amit fentebb írtam.


#1: Gyantázás pedig nem tudom miért lenne amúgy gáz. Nem mindegy a módszer? Fájdalmasabb, macerásabb, mint a borotva, az tény, de kevesebbszer is kell.


Lányok terén sem kéne egyébként cikinek lenni, hisz természetes. Csak nem lehet a tény felett elmenni, hogy sokaknak (köztük nekem is) nem tetszik. Olyannyira, hogy egyszerűen a vágyat is elveszi. Persze itt is igaz, van akinek kimondottan ez a fétise, ahogyan van olyan lány is, akinek pont a szőrtelen testrész vált ki egy férfinál ilyen érzést, de hát ez van... mindenkinek nem lehet megfelelni. Én ezért se teszek fel ilyen kérdéseket. Hiszek abban, hogy elsősorban magamnak tetszek, főleg ha nincs távpont (barátnő, stb), mert nem lehet egyértelmű választ kapni. Sokkal többet ér, ha nem szégyellem magam és ezáltal több is az önbizalmam. Hiába mondja nekem valaki, hogy szerinte nem ciki, attól én még továbbra is úgy érzem, ehhez kicsit több kell, mint egy puszta vélemény, hiszen nem fogom tőle másképp érezni. De tfh éppen meggyőznek, egyszer kapnék egy erősebb negatív utalást rá, valszeg az lenne az igazi kegyelem döfés. Szóval ezt neked kell eldöntened szerintem, hogy cikinek érzed-e vagy sem. Nagyon rosszul nem dönthetsz, ha van egyáltalán jó döntés, hiszen ha megnézed sok sztárnak is ott virít a hónaljkutya. Pusztán ízlés, megítlélés kérdése az egész, ezekbe pedig a kultúra, régió,m korosztály és egyéb különbségek igencsak közbe játszanak úgy általánosságban, főleg hogy azon belül is megoszlóak a vélemények.

25f

2021. dec. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Azért jó, hogy van, akinek még nem mászott bele teljesen a divat az önképébe. Én az egészséges, manipulációnak ellenálló pszichét értékelem. De nem meglepő, hogy itt pont ők vannak lepontozva…
2021. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Ezt a divatos marhaságot én 2 dologgal próbálnám meg cáfolni.

1. Gyerekként én mesékben, filmekben találkoztam konkrétan hónaljszőrrel (is) kapcsolatos dolgokkal, ahol egyenlő volt a férfiassággal. Felragasztottak, várta, hogy nőjön, stb. Ráadásul mai napig nagyon sok filmben is ott virít a hónaljszőr. Nem emlékszek, hogy az életem során valami erős befolyásoló tényező lett volna, ahol azt mondják, hogy a szőrtelen a divat.

2. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem vagyok teljes mértékben megelégedve a kinézetemmel, vannak olyan tulajdonságaim amik nem tetszenek, de valószínű ezzel az emberek 99%-a így van. Például kék szemet jobban szeretnék. Miért? Mert szebbnek találom. Divat lenne? Nem hiszem, hisz valaki ezzel született, valaki pedig nem... De mondhatnék más példát is. Ugyan némelyik változtatható nagy beavatkozásokkal, szem esetén kontaktlencsével, amit van aki meg is tesz. Sajnos több ilyen dolog is van magammal kapcsolatban, ilyen a szőr kérdése is. Én alapból szőrösebbnek gondolom magam az átlagnál, szeretnék kevésbé az lenni vagy legalább csak világosabb lenne, de nem vagyok olyan. Miért ne tehetnék akkor ellene? Az pedig tény, hogy bizonyos tulajdonságok mindig preferenciát élveztek más tulajdonságok felett az adott korban, kultúrában. Ez állatvilágban sincs másképp. Sok esetben pedig semmi köze a túléléshez. De biztos őket is csak manipulálták... Nem vagyok biológus, de nemi szelekcióra rákeresve bárki megtalálja, például akár paradicsommadárra értve. Egyes felvetések szerint ez embernél is így van és néhány állatnál is, akik "elvesztették" szőrzetük. De mára talán elveszőben látszik ez az embernél, hiszen kb mindenki talál magának párt vagy alapból tesz ellene, képesek vagyunk némileg befolyásolni kinézetünk.

Nem tudom miért kell mindenbe agymosást belelátni. Szerencsére nem divat, de ha az lenne se valószínű, hogy hosszú hajam lenne, mert kezd zavarni egy bizonyos hossz felett. Szakáll is divat mostanság, mégis borotválkozok rendszeresen, mert nem szeretem, sőt kimondottan utálom. Én általános iskolás voltam, amikor először leszedtem, már vagy 10 éve legalább. De hát biztos manipulálva vagyok, igen... Ha manipulációt akar valaki látni, akkor csak nézzen hirdetést vagy akár csak plakátokat az utcán.

2021. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Szörnyen diszkomfortosnak érzem, ha szőrös a hónaljam. Izzadás, sport, mozgás közben érezhető ez a legjobban. Sokkal inkább tapad meg rajta az izzadtság, hamarabb lesz büdös. Szóval nincs olyan helyzet, hogy szőrös a hónaljam.
2021. dec. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem szőrös a hónaljam és soha nem veszek atlétát. Nem azért, hogy ne lássák, hanem egyszerűen nem szeretem.

Egyébként nem ciki a szőrös hónalj, viszont férfiak hónalját valamiért nem szeretem látni, attól függetlenül, hogy szőrös vagy nem.

Azt viszont nagyon szeretem, ha egy nő hónalja szabadon van. Ha szőrös, az különösen tetszik, de sajnos ritkán látni ilyet.

2021. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Nincs vele baj ha szépen szőrös. Ha leengedett kéznél is kikandikál az már csúnya. Legyen trimmelt.
2021. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Sosem tartottam cikinek a szőrt (még nőknél sem) viszont magamon nem szeretem. Amikor először leborotváltam,eldöntöttem,hogy soha többet nem hagyom nagyra visszanőni,mert jobb érzés volt nélküle. Atlétát nem is hordok,így ez nem szempont.
2021. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!