Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az őszi divat színek...

Mi az őszi divat színek tiniknek? És milyen színű korömlakk a divat idén őszőn?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 19:38
 1/3 anonim válasza:
szerintem zöld ilyen ruhakabát vagy nemtudom hogy írjam le.. amit az egyik westendes reklámban láttam meg fekete farmer :) szerintem még egy ilyen kis divatos fonottkalap is jól állna, de nem tudom ezt elmagyarázni, bárcsak látnád mire gondolok :D
2010. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Igen az már hallásból is jól néz ki látásból meg mégjobban .köszi pont ilyen véleményt vártam.
2010. szept. 6. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
körömlakk annyiramindegy. amilyet szeretnél. nekem a hétvégén pink volt, most neonzöld. van c.sárga meg neonkékem is, majd sorban felkenegetem őket, ha lesz vmi szép 5. szín, akkor mindegyikre mást. ez az én stílusom. bnőimnek pl van lila, meg sötétszürke, babarózsaszín, mindeféle. ha pl piros lenne a divat, nem hordanám, mert ált. van rajtam rózsaszín, és úgy nem illik össze.
2010. szept. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!