Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leopárd mint még divat?

A leopárd mint még divat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
minta akart lenni :)
2011. okt. 16. 11:35
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Divatos nő már jópár éve nem hord leopárdmintát, egy-két kivételtől eltekintve. Ízléses nő meg akkor sem hordja, amikor divat.
2011. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerinted ez nem néz ki jól???


[link]

2011. okt. 16. 13:20
 4/13 anonim ***** válasza:
még mindig divat,csak már lement a virágkora...de még mindig divat:D
2011. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jóízléssel, vagyis letisztult fazonban, egyszerű darabokkal viselve igenis ízléses és mindig divatos....

A gond amikor társul mellé flitter, csillám, strasszkő stb stb...

2011. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem, nem néz ki jól. Olcsó nőcske hatását kelti.
2011. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Olyan leopárd mintás tunikám van amin piros alapon fekete foltok vannak,lehet máson ribis lenne de rajtam nagyon csinosan és nőiesen áll.

Olyan igazi leopárdmintásat nem hordanák, de mű leopárd mintásat igen:-)

2011. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis divat, én imádom :) És van ugyanilyen ruhám is, örülök, hogy tetszik :)
2011. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem, miért tartják egyesek ezt k*rvásnak sztem inkább ez a szánalmas. Szerintem nagyon nőies. Ez csak állatminta könyörgöm. -.-
2011. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azért mert valaki szeret csinosan öltözködni nem azt jelenti, hogy olcsó nőcske...

Annak nagyon örülök ha neked van ilyen ruhád, mert akkor tudsz nekem adni infót :) Egy nagyobb buliba megyek és nézegetem a ruhákat, de nehezen találom meg az "igazit", ez viszont nagyon megtetszett, de tudom hogy ez tavalyi ruha és azt is, hogy a tally weijl-ben lehetett kapni :) Szóval varratni szeretnék egy ugyan ilyet, vagy hasonlót, de a kép alapján nem tudom megállapítani, hogy milyen anyagból is van ez!? tudnál segíteni nekem?? Előre is köszönöm :)

2011. okt. 17. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!