Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, fiúk! Ilyenkor télen...

Srácok, fiúk! Ilyenkor télen van aki vesz fel harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Vettél már fel harisnyát?

2021. dec. 28. 17:47
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen veszek!
2023. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Naná! Én is hordok harisnyanadrágot, de csak azt a bordázott pamutot,amilyet gyerekkorunkban viseltünk! De mivelhogy lassan egy negyedszáz éve nem lehet ilyet kapni Magyarországon (hála a koszos import,tré minőségű kínai gyártmányoknak)így Németországból kellett rendelnem magamnak! Egész szép gyűjteményem lett belőle. Pontosan ugyanolyan,mint a régiek, azzal a különbséggel, hogy az nem pamutból van hanem 80% gyapjúból, és 20 % elasztánból.Nekem ez jön be!
2023. febr. 10. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen már ennyire senki se hülye! Ha hideg van,persze,hogy fel kell öltözni jó melegen! Én is az utolsó válaszolóhoz csatlakozom,ugyanilyen harisnyanadrágot viselek én is.Mivel se a jégeralsót ,se a mackónadrágot ki nem állhatom! Azok nekem nagyon vastagak!

És ha egy férfi harisnyát visel,senkinek semmi köze hozzá! El kell fogadni,mert ami tetszik,azt úgyis viselni fogjuk!

Ha nejlonharisnyát szereti hordani oké,tegye azt! Nekem a bordás pamutharisnya jön be,mert oviskoromban anyum rászoktatott,és én felnőtt koromra is megtartottam,mert praktikus is a kényelmével együtt!A feleségem is hordja,nem értem mi ebben a ciki? Tökéletes biztosíték a hideg ellen.Ma reggel is azt vettem fel a nadrág alá, és az öltözőben még egy árva szót se szólt érte senki!

Szóval nem értem,mi itt a probléma, ha egy férfi harisnyanadrágot hord?

2023. febr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Aki harisnyázik, az utána beltéren nekiáll benne megsülni? Csak mert ott 18-25 fok van, mint májusban kint, amikor gondolom senki nem szokott hosszú gatya alatt harisnyázni.
2023. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most is a szabadban dolgozom itt nincs 25 fok, inkább mínusz 10. Nekem muszáj fel venni:)
2023. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen veszek. De miért kell ezért el ítélni egy férfit mert harisnyanadrágot vesz fel??
2023. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
85%

46.válaszoló!

Azért,mert ma már az emberek teljesen érzéketlenek, ostobák! Egyesek azt se tudják,mit csináljanak jó dolgukban,csak kötekedni akarnak! Az,hogy egy férfi harisnyanadrágot hord, ahhoz senkinek semmi köze hozzá!Aztán meg nekem se tett még senki se megjegyzést az öltözőben,mert pamutharisnyát vettem fel a farmer alá,hiszen elkel most ilyen időben,főleg hajnalban.Csak szólt volna nekem be ezért valaki,maximum az orrával mehetett volna a sebészeti,annyi szent!

És még mindig kevesen tudják,de a harisnyanadrág uniszex ruhadarab.Régebben,mikor voltak ezek a kötött, bordázott harisnyanadrágok,az volt ráírva,hogy Felnőtt harisnyanadrág,meg gyermek harisnyanadrág.Vagyis nem volt meghatározva,hogy nő-férfi,fiú,vagy lány hordja!

Úgyhogy hordjad,amilyet szeretsz,én is azt teszem,magasból letojva mások semmitmondó véleményét!

2023. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban mindenki szereti a harisnyát. A három gyermek apa is és én is. Nálunk ilyenkor az egyik kedvencünk. A lányok még kicsik de a fiú már 14 felett van. És ő is nagyon szereti, nem mi erőltetjük saját maga veszi fel. Meg természetesen a férjem is.
2023. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Egész télen hordom vagy ahogy kéri az idő. Én kimondottan harisnya kedvelő vagyok és csak ezt veszek fel.
2023. febr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még igen:)
2023. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!