Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Bellinda...

Mi a véleményetek a Bellinda harisnyák árairól?

Figyelt kérdés

Konkrétan, hogy egy kreppes harisnya 600ft fölött van, egy egyszerü üvegszálas Bellinda 900ft körül mozog a többiről nem is beszélve. A sokak által favorizált Fasination 1200-1400 között mozog. Nekem ezek az árak nagyon magasak,ahhoz hogy alap harisnyákról beszélünk. Tényleg van olyan jó minőségű hogy megérje

ennyiért megvásárolni? Vagy ha már harisnyát kell hordani, hol, és milyen márkát érdemes keresni?



2021. dec. 2. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Simán megéri, én imádom őket.

A kreppet nem próbáltam, de a többinek nagyon jó az anyaga, méretezés is nagyon el van találva és egy 40DEN-es melegít annyira, mint az olcsó vackokból 60-80-as.

Jah és tartósabb-ellenállóbbak is.

2021. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Máshol se sokkal olcsóbb, pl Calzedonia is ennyi. Én Transparentet szoktam venni, van 5 dbos csomag úgy olcsóbb, az a kedvencem minőségben, színben is.
2021. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Megéri abszolút!
2021. dec. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
A fly15 viszonylag nem drága, nekem nagyon kényelmes.
2021. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell harisnyát hordani, és nincs gond.

Egy macera az egész.

2021. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
A Penny-ben messze a legolcsóbbak a Bellinda harisnyák, mivel nekik nincs sajátmárkás harisnyájuk! Kb. 50%-al olcsóbb, mint pl. a Rossmann-ban. Ha van rá lehetőséged nézz szét ott! (A két kedvencem, a Fascination Matt 599 Ft, a Perfect 40 denes 999 Ft)
2021. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm! Hasznos a hozzászólásod. Mondjuk én alapból a drogériák áraiból indultam ki, horror drágák! Ha lessz időm körül nézek a Penny-ben.
2021. dec. 6. 16:56
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Annyira azért nem vészes, ahhoz képest lehetne rosszabb is. Egész jó amúgy a márka, még mindig sokkal olcsóbb mintha CDR-t vagy Wolfordot vennél, az olyan mint az Opel a Mercihez vagy Porschehoz képest
2021. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De most ne az "opelt hasonlítsuk a mercihez, hanem a fordhoz" például. A bellinda honlapján 590ft a Fly-15, ha 5-ös csomagban rendeli valaki 472ft/db, drogériában meg 900ft fölött van. Míg a (harisnyaszigetnél) egy calze doro stella 400ft,a (dressánál) egy bc donna dalia 350ft ha jól tudom. Csak példaként említem ezeket a szerintem alap harisnyákat (üvegszálas). Ugye, volt említve a 40 denes harisnya is, szintén példa! Az evona ami szintén cseh gyártó, ha az akciós árakat nem nézzük 540ft-tól 1620ft-ig lehet válogatni. Valaki említette a calzedoniát, 1590-ér ott is találni jó darabokat, mint 15, és 40 denesből is. Ezekhez képest is okésak a bellinda árai? Amit ne szépítsünk, a 70-es 80-as évek óta nálunk jelenlévő harisnya márka, és maximum a csomagolásán változtattak, máson nem az biztos. Amúgy ti hol szoktok harisnyát vásárolni, és milyen árban milyent?
2021. dec. 7. 13:02
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Dübörög a fétis a kérdezőnél.

Ez már megszállottság.

2021. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!