Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Stradivariusnál mennyibe...

A Stradivariusnál mennyibe kerül a ruhák visszaküldése?

Figyelt kérdés

How can I return an item?

x

Is there something that you did not like? Did you not select the correct size?


Do not worry, you can return an item as long as you have a registered Stradivarius account.


Return in store

Go to any of our stores in the market where you made the purchase and show the corresponding receipt (electronic or paper, as applicable).


The returns period for purchases in store has been extended to 30 days from when our stores reopen.


If you want to send it by yourself, you’ll have to send it to any store in the country. But remember that you will be responsible for delivery costs.



2022. jan. 1. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért vagyo k bizonytalan a leírás alapján, mert egy másik webáruházban szintén az a szöveg volt, hogy saját költségen tudom visszaküldeni, de az opciók között mégis ott volt az ingyen futár rendelés.Nem tudom , hogy itt is így lehet vajon vagy itt van költsége a visszaküldésneK?
2022. jan. 8. 16:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta megtudnod,hogy lehet ruhát visszaküldeni?
2022. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mertem így megrendelni. Viszont megkérdeztem és ezt a választ kaptam.



Stradivarius

Kedves !



Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a Stradivariusszal.


Kérdésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy cseréhez ellátogathat boltunkban vagy csomagját visszaküldheti postával akármelyik boltunkba.


Ebben az esetben a bolt visszaküldi magának a pénzt.


Küldhetünk magának egy futárt is, mely felveszi csomagját, és vissza hozza. Ehhez kérjem küldje el a megrendelési számot, és a vissza küldő termék referencia számát.


Bármely cserét vagy visszaküldést a vásárlás dátumától számított legfeljebb 30 napon belül kell végrehajtani.


Csatolja kérem a számlát amit a rendelésével kapott vagy amit a rendelése leadásakor kapott a csomaghoz.


Elnézését kérjük a kellemetlenségért.


További kérdéseivel forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.



Tisztelettel,

Stradivarius Ügyfélszolgálat.

2022. jan. 22. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2022. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!