Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az oversized stílusú öltözködé...

Az oversized stílusú öltözködés inkább a tinilányokra jellemző csak, vagy idősebb korban sem kizárt? Van itt olyan 20 éven felüli lány/nő, aki szeret így öltözködni? Vagy ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Vékony és magas nőknek jól tud állni, ha jól csinálják. Nézd meg pl. Diane Keaton stílusát.

A tinilányok szerintem nem nagyon tudják jól alkalmazni ezt a stílust.

2022. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
36 éves vagyok, vannak ilyen stílusú ruháim. Legtöbbször nem így öltözöm, de előfordul, hogy ehhez van kedvem.
2022. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Két magas, vékony barátnőm öltözik így. Nekik jól áll, és nem az a tucat stílus, tehát egyedibb színeket, mintákat, szabásokat hordanak. Idősebbekről nem tudok, hogy így öltöznének, de valószínűleg azért van ez, mert kevés a felnőtt ismerősöm.

16l

2022. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

A tinik között még sok a vékony, törékeny alkatú lány, és az ő alkatukon mutat a legjobban ez a fajta öltözködés, mert más esetben erősen kövéríti vagy slampossá teszi a viselőjét. Felnőtt nők is simán öltözködhetnek így, ha jól mutat rajtuk.

Szóval: nem való mindenkinek.

Van pár oversize pólóm, amiket mostanában, XS-esnek vettem, de valójában simán lehetnének M-L méretűek.

Amióta bejött ez a divat, megnehezíti a ruhavásárlást, de legalább nem kell attól tartanom, hogy valami túl kicsi lesz. 🤷‍♀️

Nekem nagyobb idomaim vannak, így az ilyen felsőket mindig betűröm és derékövvel, skinny nadrággal vagy rakott miniszoknyával viselem, mert így nem kövérít.

2022. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem otthon majd mindenki így öltözködik. Utcán azért nézzél már ki valahogy.
2022. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Van egy kolléganőm, ő így öltözik, 25 körül lehet. Derékig felhúzza a nadrágját, abba beletüri a full oversize pulcsit. Hát, nekem nem tetszik.
2022. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

"Idősebbekről nem tudok, hogy így öltöznének, de valószínűleg azért van ez, mert kevés a felnőtt ismerősöm."

:) Az utcán se látsz felnőtteket?

2022. jún. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Hát, nem tudom. Tinilány vagyok, ráadásul vékony és magas, jó alakkal, de én inkább a feszülősebb ruhákat pártolom, pont emiatt. Ha szép alakom van, azt nem szeretném elrejteni egy oversize darabbal. A baráti körömben is az összes jó alakú lány így van vele, illetve a nővérem (18) és a húgom (14) is.


16/l

2022. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Pedig mennyivel kényelmesebb az oversized. Főleg ilyen kánikulában. Ha tapad ránk a ruha, sokkal jobban melegít.
2022. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Én szeretem, több oversize darabom is van, de nem a tipikus tini összeállításokban, hogy minden lógjon rólam, de viszont szeretem a trendi ruhákat, ami tetszik azt minden szezonban megveszem. Őszi/téli kabátokban kifejezettem szeretem a hosszú oversize fazonokat, középmagassarkú csizmákkal kombinálni. Blézerben, farmerdzsekiben, ingben is oversize darabokat szeretem.


27/L 174 cm

2022. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!