Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az oversized stílusú öltözködé...

Az oversized stílusú öltözködés inkább a tinilányokra jellemző csak, vagy idősebb korban sem kizárt? Van itt olyan 20 éven felüli lány/nő, aki szeret így öltözködni? Vagy ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 22:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem igazán ismerek ilyet, de a skandinávoknál nagy divat. Ott ugye elég magasak is és minden lóg rajtuk, nem látsz sztreccs cuccokat, hatalmas pulcsik, maxiruha, amire még övet se vesznek, hogy dereka legyen...
2022. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
100%
Idősebb korban is hordható.
2022. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 évesen is szeretem az oversize darabokat.
2022. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen hordok oversize felsőket, az új szövetkabátom is az.
2022. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
28 vagyok és hordok. Viszont ügyelek rá, hogy ne minden legyen oversized. Van, amikor a nadrágom baggy és feszes bodyt vagy crop topot veszek fel hozzá, máskor feszülős rövid szoknyához húzok oversize pulóvert, inget vagy blézert.
2022. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt régen úgy hívták, deszkás. Világ életemben utáltam a tapadós ruhákat, a póló ujja érjen könyékig
2023. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!