Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bonprix miért küld nekem...

Bonprix miért küld nekem havonta újságot?

Figyelt kérdés
Nyáron rendeltem tőlük egy nadrágot, azóta folyamatosan havonta bedobja a postás az aktuális újságot amin rajta van a nevem,címem és "vevőszámom" illetve hogy 150Ft nem fizettem még egyszer sem egyiket sem, tudtommal nem is rendeltem ilyet... hogy lehet erről "leíratkozni"? illetve a 150 Ft-okkal ilyenkor mivan? mert én nem fizettem sehova ezeket nyár óta csak küldik
2022. jan. 7. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hajtják be az árát, dobd ki. Nekem is küldik mindig.
2022. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én többször rendeltem már tőlük, de csak e-mailt küldenek ha akció van. Újságot soha nem kaptam még.
2022. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy beléptél a bonprix klubba? 6 hónap 2000-valahány FT és kapsz rendelés után kedvezményt (10% talán?) és asszem az küld újságot is.
2022. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem léptem be, nem fizetek de már nem küldik :)))))
2022. febr. 21. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem rendel tőlük az ember, akkor abbahagyják ;)
2022. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!