Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szereted a BonPrix? Mi a...

Szereted a BonPrix? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, több csinos ruhám is van onnan, illetve kényelmes pizsamák. 29N
2021. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem! 29/N
2021. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, csak az a bajom vele, hogy a legkisebb ruháik is nagyok rám. Ismerőseim is mondják, hogy mindenből kisebbet rendelnek, mint általában. Viszont cipőket rendeltem már onnan, azokkal nagyon elégedett vagyok, és azok méretarányosak is.
2021. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
15-20 éve még szerettem,de most már borzasztó öregesnek találom azokat a ruhákat. 50/N
2021. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3: Ezzel én is egyet értek. Az XS-es ruháik is óriásiak rám általában, de azért még nem hordhatatlanok.

Amit megfigyeltem, hogy 10 év alatt nem nagyon változott a kínálatuk. Kvázi ugyazokkal a ruhákkal találkozom, amiket anno még kistiniként nézegettem anyámmal a katalógusban.

Viszont a minőség rengeteget romlott. Régen jó volt, és a drágább alkalmi ruhák még mindig nagyon jók, de a pamut anyagok annyira vékonyak, hogy maguktól elszakadoznak.

2021. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én mostanság sokat csalódtam bennük. Zsenília pulóvert rendeltünk, és hiába mosom kézzel óvatosan, így is kijön itt-ott 1-2 szál. Véleményt hiába írtam, nem teszik ki, mivel nem adtam 5 csillagot rá. Az első mosógépes mosás anyukám pulóverét hordhatatlanná tette. Rendszeres az elméretezés, a ruhák minősége gyakran nem ér fel az árukkal.
2021. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert nehéz eltalálni a méreteket. Voltam olyan hülye hogy a kommentekre hagyatkoztam amik azt írták hogy mindenképp nagyobb kell 1 számmal..

Hát nem kellett volna. Anyámra is nagy lett (én M méretet hordok, ő Xl-et) A visszaküldés nem ingyenes.

Inkább rendelek pl modivoról, legalább ha nem jó a termék ingyen visszaküldhetem.

2022. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretem,van több ruhám is onnan.

Eggyel kisebb kell nekem belőle mindíg.

2022. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagymamás, és nekem olyan proli. Bocsó.
2022. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!